Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

pedro

Borghi: “Pedro, flitet shume per Interin. Kontaktet…”

18/04/2015, 22:18 |

Pedro zikalter vitin e ardhshem? Veshtire, por jo e pamundur.

Konfirmimi vjen edhe nga Stefano Borghi, komentator i Sky Sport dhe njohes i madh i futbollit te huaj. “Ketu ne Spanje vazhdon te flitet shume per Pedron … Read More

Inter ka kerkuar Song, vjen me Pedron?

17/04/2015, 22:09 |

Emer i ri per mesfushen e Inter: Alex Song. Konfirmimi vjen nga Corriere dello Sport:

“Duhe humbur Toulalan qe mund te ishte goditja e 2015-16 me parametra zero, d.s zikalter po punon per te perforcuar mesfushen me … Read More

Sulmi zikalter, vijne dy sulmues. Jovetic? Ka vetem nje pengese. Emri tjeter…

16/04/2015, 11:43 |

Se shpejti mund te kete te reja te rendesishme ne shtepine e Inter ne frontin e merkatos. Sipas Corrierre dello Sport deri ne fund te javes se ardhshme eshte parapare nje takim me shoqeruesit e Jovetic, tani nje hap … Read More

SportMediaset – Inter ne avantazh per Pedron

05/04/2015, 19:58 |

“Eshte gjithmone Inter para te gjitheve ne garen per Pedro. Sulmuesi i Barcelones vleresohet 20 milione euro dhe ne rast shitje, zikalterit do te ishin klubi i pozicionuar me se miri per te siguruar sherbimet e tij permes kontaktit … Read More

Inter-Pedro, kontakt. Vida dhe Dragovic per mbrojtjen…

30/03/2015, 21:09 |

Merkato nuk pushon kurre dhe vazhdon prape, me disa klube qe synojne te planifikojne projektin e skuadres se tyre per sezonin e ardhshem. Dhe rasti i Inter qe mendon qe tani per mbrojtjen, prioritet i identifikuar nga dirigjenca … Read More