Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

pellegrini

#110Inter – Njeriu me zemren e madhe

14/12/2017, 17:58 |

Në mesin e viteve ’80 dhe ’90, falë bujarisë së tij ai i ka dhënë aq shumë gëzime tifozëve zikaltër: solli në Milano lojtarë si Rummenigge, Matthaeus,Klinsmann dhe Brehme. Më shumë se njëzet vjet më vonë, bujaria e … Read More

Suning, cfare goditjesh: Oblak per Handa nese largohet. Nga Alexis te Verrati: te medhenjte ne shenjester!

24/01/2017, 17:56 |

Te gjithe konfirmojne: Suning, ne vere, do te ndertoje nje Inter te madh.

Gjithcka do te filloje nga mbrojtja. “Prioriteti eshte te meret nje mbrojtes krahu teper i forte, me mire nese eshte i majte – … Read More

Inter, arrijne 40 mln: akord mes ET-MM. Dhe Inter Bond lehteson Pellegrinin…

23/11/2014, 14:06 |

Erick Thohir dhe Massimo Moratti kane arritur nje marreveshje mbi rritjen e kapitalit.

Dhe cfare shkruan sot Tuttosport, sipas te cileve kjo rritje do te behet ne janar (nje marreveshje qe lehteson vendimin e marr nga … Read More

Pellegrini: “Thohir? Inter-i nuk eshte nje biznes! Moratti mund te qendroje, une…”

02/08/2013, 13:58 |

Te shtunen e kaluar ne Portofini ne vilen e Ernesto Pellegrinit, ish presidentit te Interit perpara Morattit, ishin mysafire pikerisht Massimo dhe gruaja e tij Milly. Thuhet qe nuk eshte folur shume per futboll, por eshte e pashmangshme … Read More