Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

pepe reina

Corriere dello Sport – Alternativat e Romeros: Cech Reina dhe…

24/03/2015, 16:01 |

Sergio Romero, sipas Corriere dello Sport eshte bere objektivi numer nje per porten e Interit, por nuk eshte i vetmi. Alternativat sipas gazetes vazhdojne te jene Petr Cech, sepse nuk do qe te qendroje edhe nje vit tjeter pa luajtur … Read More

Pepe Reina, nostalgji per Italine…

01/03/2015, 14:09 |

Italia i ka mbetur ne zemer. Kur te mundet, Pepe Reina do te kthehet vullnetar.

Dielli i Napolit, shijet dhe parfumet qe nuk harrohen lehte. Te kthehet tek Napoli? Po, perse jo. Mundesia ekziston, nese Benitez qendron ne … Read More