Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Perandori

Adriano: “Cfare emocioni te rikthehem sot ne Meazza. Inter? Do e kape Champions. Gabigol…”

21/12/2016, 11:59 |

Sot ne mbremje, me rastin e Inter-Lazio, ne tribune do te jete edhe nje tifoz special: Adriano.

Ish sulmuesi zikalter, per kete rast ka folur ekskluzivisht per TuttomercatoWeb: “Do te ndjej emocione te medha. Rikthimi im … Read More

VIDEO – Gezuar ditelindjen PERANDOR: Keshtu lindi miti Adriano tek Interi!

17/02/2015, 17:48 |

Sot Perandori i Milanos, Adriano Leite Ribeiro ka ditelindjen dhe mbush 33 vjec.

Per te gjithe tifozet e Interit ai do te mbetet gjithmone Perandori, i cili tashme per fat te keq nuk luan futboll prej … Read More