Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

pereira

Agj. Pereira: “Do qe te ndryshoje gjithcka me Interin”

04/07/2013, 12:52 |

Alejandro Savich, nje nga agjentet e Alvaro Pereira, ka folur ne TuttoMercatoWeb, dhe ka bere permbledhjen mbi qellimet e klientit te tij: “Kam folur me te gjate Kupes te Konfederatave. Si te gjithe tk Inter, Alvaro nuk eshte … Read More

Agj. Pereira: “Vleresojme ofertat. Ai do vetem te…”

28/06/2013, 23:16 |

Ka nje kontrate te gjate me Interin, eshte mire ne Milano dhe per momentin nuk ka asnje motiv per te ndryshuar skuader” – fillon keshtu fjalen e tij ne mikrofonat e TuttoMercatoWeb.com agjenti i Alvaro Pereira, Flavio Perchman. … Read More

CdS – Dopio oferte nga Tottenham-i per Guarin dhe Pereira

14/06/2013, 10:40 |

Nga Corriere dello Sport, flitet Guarin dhe tratativat per te. Dje ka hyre ne gare edhe Anzhi, por  Tottenham-i eshte gati te rihidhet ne sulm mbas propozimit te pare, duke vene ne dispozicion 20 milione €. Spurs-at do te perpunojne … Read More

Tre lojtare zikalter po behen gati te luajne sebashku me Messi-n!

11/06/2013, 18:55 |

Leo Messi ka vendosur se cilet do te jene shoket e tij ne aventuren e tij me te re qe do ta shikojne ate protagonist ne Los Angelos ne 3 Korrikun e ardhshem.

Ylli i Barcelones … Read More

Pedulla`: “Kolarov-Inter me zbritje cmimi. Lulic? Pereira…

08/06/2013, 21:12 |

Ne ndjekje te Alexander Kolarov. Alfredo Pedulla`, nga faqja e tij, konfirmon qe lojtari hyn ne planet e Interit: “Jane dy emrat qe kane perfunduar ne listen e perforcimeve te Mazzarrit per krahun e majte, ata jane Kolarov … Read More