Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Pereyra

Drejtori sportiv i Udineses: “Pereyra-Juve nuk eshte bere, eshte edhe Inter per lojtarin. Mbaye…”

20/07/2014, 14:46 |

Ibrahima Mbaye mbetet nje emer ne listen e shume skuadrave te Serise A, midis te cilave, se fundmi edhe te Udineses. Ish lojtari i Livornos ne Udine do te rigjente Stramaccionin, ish tekniku i tij ne sektorin e … Read More

Inter, shitjet dhe blerjet: Rabiot, Guarin dhe Pereyra…

18/07/2014, 15:58 |

Inter qe blen, Inter qe shet. Apo eshte e detyruar qe te vazhdoj kete fushate forcimi qe tashme ka sjell ne Milano, Dodo dhe Yann M’Vila dhe qe ne oret e ardhshme pret edhe Gary Medel. Ne kete sesn, … Read More

Udinese kerkon Mbaye. Futet ne marreveshjen per Pereyra?

17/07/2014, 13:49 |

Udinese ka kerkuar Mbayen tek Inter, raporton edicioni online i Corriere dello Sport, qe mund te futet ne tratativen per Pereyra, qe i pelqen zikalterve. Ja si shpjegon e perditshmja:

“Udinese ka kerkuar tek Inter informacione per … Read More

Pereyra, Rolando dhe Medel: ja situata…

14/07/2014, 12:54 |

Flitet per merkaton ne studio e Sky Sport 24 dhe manovrat ne hyrje qe perfshijne Inter.

E para, eshte rikthimi i Rolandos.per te cilin Vigorelli dhe Ausilio jane duke diskutuar ne keto ore. Porto, pasi qe nuk … Read More

Sfide Inter-Juve per Pereyra: ja se cfare ofrojne dy skuadrat per Udinesen

12/07/2014, 9:34 |

Nje sfide shahu midis Inter dhe Juventus per kartonin e 23 vjecarit te Udineses Roberto Pereyra, qe mund te ndeze merkaton verore italiane. Inter ka verifikuar ne ditet e kaluara gatishmerine e Udineses dhe te futbollistit duke kontaktuar … Read More

Gazzetta – Interi i cmendur ne merkato: Piero Ausilio ka ne dore nje goditje tjeter!

11/07/2014, 14:48 |

Interi po ben goditjet kete merkato nje e nga nje dhe jo me shume zhurme. Pasi ne keto ore eshte mbyllur per M’Vila, zikalterit kane ne dore nje goditje tjeter ne merkato dhe emri eshte ai i Roberto … Read More