Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

PescaraInter

Bomber Icardi tashme eshte ne histori: Sapo ka parakaluar Ronaldon dhe Cruz. Objektivi radhes eshte…

13/09/2016, 9:26 |

Me dopieten qe i beri Pescares, Mauro Icardi ka bere dy hapa gjigand drejt hyrjes ne historine e sulmuesve te medhenj te Interit.

Dy golat e se dieles ne darke i kane sherbyer kapitenit zikalter qe … Read More

NOTAT – Handanovic dhe Icardi firmosin per tre piket e para te Interit. Mire edhe Joao Mario. Zevendesimet…

12/09/2016, 19:01 |

HANDANOVIC 7 – I vemendshem ne gjuajtjen e Verre nga distanca, reaktiv tek Memushaj, gjigand ne kundersulmin e Verre duke evituar golin e dyte. Nese Interi nuk humb (dhe ne fund fiton) eshte mbi te gjitha sepse tek … Read More

Inter, 7 dite zjarri: Pescara, Hapoel dhe Juventus: Objektivi minimal eshte…

09/09/2016, 9:41 |

Do te nise te dielen nje jave kyce per Interin e ri me ne krye De Boer. 

Per rreth 48 ore do te luhet transferta e Pescares, pastaj debutimi ne Europa League kunder Hapoel Be’er ShevaRead More

Joao Mario pushton Interin. De Boer po e mendon titullar ne mesfushen me 3: Ja idea taktike!

08/09/2016, 9:38 |

Rriten ne menyre te ndjeshme mundesite qe te shohim Joao Mario menjehere titullar kunder Pescares.

Motivet per nje zgjedhje te tille jane me shumice dhe De Boer po e mendon realisht kete mundesi, mbi te gjitha … Read More

Pescara-Inter: ja tek po lind Interi i ri. Joao Mario dhe Candreva nga minuta e pare. Ansaldi…

02/09/2016, 10:19 |

Do ta nise, me shume mundesinga Pescara, vrapimi i Interit te ri me Suning ne sfond.

Ne pushimin e kombetareve, shume futbolliste po punojne larg Pinetinas, por ndeshja ne Adriatico te Pescares nuk eshte shume larg … Read More