Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Pinilla

Thohir dhe merkatoja: ne Indonezi flitet per dy emra per sulmin

27/11/2013, 14:33 |

Jane zera qe vijne nga Indonezia deri ne Itali. Qe ne momentin qe Erick Thohir ka vendosur te bleje Interin dhe te behet president, mediat ne vendin e tij kane trefishuar kujdesin per Interin. Pervec kesaj, cdo dite … Read More

Pinilla: “Interi eshte endrra ime qe i vogel…”

28/06/2013, 10:01 |

Mauricio Pinilla kthehet te flase per te ardhmen e tij dhe per Interin, klub qe ka qene tifoz qe femije. Ne mikrofonat e kanalit televiziv kilen Mega, sulmuesi i Cagliari ka deklaruar: “Kam nje kontrate me Cagliarin, dy … Read More

Sky – Agjentet e Pinilla prezent tek selia e Interit. Ai tani…

20/06/2013, 21:24 |

Mauricio Pinilla eshte nje Interist, kjo gje dihet. Por edhe Interi ka disa sezone qe interesohet per te, edhe pse nuk eshte bere asnje hap zyrtar ne drejtim te tij.

Nga studiot e Sky Sport, eksperti … Read More

Agj. Pinilla: “Asnje kontakt, ndoshta klubet po flasin. Ne janar…”

19/06/2013, 12:08 |

Ne oret e fundit, ne shtepine e Interit eshte kthyer emri i Mauricio Pinilla, i diskutuar edhe ne merkaton e Janarit per te forcuar repartin sulmues. Agjenti i tij ka folur ekskluzivisht per FcInter1908.it per te dhene shpjegime … Read More

Agjenti i Pinilla: “Inter? Jo, qendron tek Cagliari.”

18/06/2013, 20:21 |

Me largimin e Antonio Cassanos dhe ardhjen e Belfodil (akoma jo zyrtare), nuk do te thote se sulmi i Interit do te qendroje keshtu sic eshte per momentin. Ne qofte se Cassano do te qendronte tek zikalterit, atehere … Read More

GdS – Inter-i po punon per tre goditje… ne shtepine Cagliari-t

18/06/2013, 10:41 |

Tre goditje tek Cagliari? Sipas Gazzetta dello Sport, Inter-i vlereson Mauricio Pinilla-n, gjithashtu emer shume i nxehte eshte edhe Radja Nainggolan. Po mendon edhe per Agazzi-n ne rast se Samir Handanovic mund te ike nga Inter-i.

Read More