Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

pinzolo

GdS – Vera 2015: stop Pinzolo, do te shkohet ne Lindje…

29/07/2014, 13:14 |

Dje kane qene te gjithe ne maxi mbledhjen e kerkuar nga Thohir.

Ne Washington, sic raportohet nga Gazzetta dello Sport, ishte i pranishem shefi ekzekutiv Bolingbroke, drejtori gjeneral Fassone, drejtori teknik Ausilio, konsulenti ekonomik Volpi, pergjegjesi financiar … Read More

LIVE – Inter-Trentino Team, ja formacioni i Interit! Bonazzoli-Icardi ne sulm…

16/07/2014, 15:46 |

Erdhi koha per miqesoren e pare te sezonit: Pas nje jave qe nga fillimi i stervitjes ne Pinzolo, Interi i Walter Mazzarrit sot do te perballet kunder Trentino Team ne nje ndeshje stervitore(test match). Do te jete mundesia … Read More

Pinzolo 2014 – Neser luhet miqesorja e pare. Nderkohe sot Mazzarri…

15/07/2014, 12:52 |

Fillon te behet gjithcka serioze ne shtepine Inter. Sot jane ne program dy stervitje, nderkohe neser, ne oren 17:00 do te luhet miqesorja e pare e sezonit kunder Trentino Team ne Stadio Pineta.

Nderkohe, sot, tekniku … Read More

Pinzolo, fanella me e shitur ne dyqanin zyrtar eshte ajo e Icardit. Me pas…

13/07/2014, 10:11 |

Sot ne mengjes dyqani Solo Inter ne Pinzolo ishte i mbushur plot qe ne oren nente, perpara se te fillonte seanca stervitore e mengjesit. Produktet nuk jane shperndare akoma plotesisht me stemen e re, por ne shitje jane … Read More

Interi filloi sot fazen pergatitore ne Pinzolo: Ja fotot nga mberritja e lojtareve…

09/07/2014, 17:51 |

Tashme gjithcka eshte gati, Interi arriti ne Pinzolo. Zikalterit u perballen me nje kohe shume te keqe ne momentin e mberritjes dhe skuadra e Mazzarrit u lag pak nga nje shi i rrembyeshem. Ata gjithashtu zhvilluan sot stervitjen … Read More

Ranocchia deri me 2018 dhe merr shiritin e kapitenit

02/07/2014, 10:55 |

Gazzetta dello Sport kete mengjes na lajmeron rreth te rejave per rinovimin e kontrates se Andrea Ranocchias. Pas kthimit te tij nga pushimet, ai do te jete ne Pinzolo nga 10 Korriku. Me kete ai do te rinovoje … Read More

Pinzolo – Stervitja e mengjesit e bazuar tek goditjet e lira dhe mbajtjen e topit!

17/07/2013, 14:28 |

Fokusi ishte i perqendruar tek ushtrrimet e shpejtesise, mbajtja e topit dhe puna ne goditjet e lira kete mengjes ne stervitjen e paradites per Interin e cila si cdo dite u zhvillua ne stadiumin “La Pineta”.

Read More

Miqesoret gjate grumbullimit ne Pinzolo: Ja datat dhe oraret!

15/07/2013, 1:12 |

Jane tre miqesoret qe Interi ka ne program per te luajtur gjate grumbullimit veror ne Pinzolo.

E para do te luhet te merkuren ne daten 17 ne stadiumin Pineta kunder nje perfaqsuesje te zones se Trentinos, … Read More

Mbaye: “Me Mazzarrin vrapojmë shumë dhe mësojmë shumë”

13/07/2013, 21:09 |

Për Inter Channel: “Jam duke i shijuar dhe duke u kënaqur me këto stërvitje. Treneri punon shumë dhe është i përpiktë në lidhje me çdo gjë. Jam shumë i entuziazmuar për të ecur përpara dhe shpresoj se do … Read More

Pinzolo – Shi, por Interistat jane prezent! Mazzarri punon me sulmin. Kurse Milito…

13/07/2013, 18:30 |

Eshte stervitja e dyte e dites. Tribunat jane plot edhe pse shiu vendosi qe ti komplikoje gjerat Interistave – te cilet jan shume – qe kane vendosur te kalojne fundjaven ne Pinzolo. Mazzarri punon shume me sulmin dhe … Read More

Fillon stervitja e mbasdites: Guarin prezent! Mungon…

13/07/2013, 16:39 |

Fillon edhe sot ne Pinzolo stervitja e mbasdites, dhe si gjithmone shkallet jane plot me tifoze te cilet ndjekin me endje benjaminet e tyre ne fushe teksa sterviten.

Ky sesion stervitjeje filloi pak caste me pare … Read More

Sapo ka nisur stervitja e mbasdites ne Pinzolo: Mungon Guarin sepse…

12/07/2013, 16:57 |

Ka filluar prej disa minutash, me shpejt se sa ishte parashikuar, stervitja e mbasdites e dites se trete te punes se Interit ne Pinzolo. Stervitja ka filluar menjehere me top, ne nje mini ndeshje me tre takime. Mungon … Read More

VIDEO – Mberritja e skuadres ne Pinzolo!

10/07/2013, 23:07 |

Pamje te mrekullueshme ato te mberritjes se ekipit ne Pinzolo. Nje mori tifozesh presin skuadren ne momentin qe ata vijne, dhe sapo shkel i pari fillojne ovacionet.

Interi, si ne dy sezonet e fundit ne Pinzolo zhvillon grumbullimin … Read More

Ushtrime aerobike, ndeshje përgatitore dhe goli i parë për Interin

09/07/2013, 19:46 |

Ushtrime aerobike dhe ndeshje stërvitëse në seancën e pasditës.

Stërvitja e dytë e Zikaltërve për sot. Në qendrën stërvitore Angelo Moratti, Palacio ka shënuar golin e parë për këtë sezon nga një assist i Cambiassos.