Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Pioli

Interi ka zgjedhur tranjerin e ri: eshte Pioli. Sot shkarkohet edhe De Boer. Vecchi…

01/11/2016, 10:51 |

Ashtu si tregon Corriere dello Sport, aventura e Frank De Boer ne pankinen e Interit do te mbaroj sot, pas me pak se 90 ditesh.

Perpara stervitjes se ores 11 ne Pinetina, drejtori sportiv Ausilio, zevendespresidenti … Read More

Blanc refuzon, Ausilio dhe Gardini bllokojne Piolin deri ne 2018. Suning braktis pisten e huaj?

01/11/2016, 10:27 |

Nderkohe qe Interi pritet te zyrtarizoje largimin e Frank De Boer, drejtori gjeneral Gardini dhe drejtori sportiv Ausilio kane bllokuar Stefano Piolin (marreveshje deri ne qershor 2018), natyrisht ne pritje te drites jeshile finale te Suning, qe automatikisht … Read More

De Boer, ne Genoa ndalesa e fundit? Klubi duket sikur ka vendosur. Dy opsione: ja emrat!

28/10/2016, 10:48 |

Pavarsisht suksesit ndaj Torinos dhe nje ndeshjeje mjaft te mire, Frank De Boer mbetet ne dyshim.

Ne fakt, sipas Gazzetta dello Sport, nuk eshte per tu perjashtuar se nje vendim per ndryshimin e tranjerit Interi ta … Read More