Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

pique

Eto’o: “Pas Inter 3-1 Barcelona kujtoj Piquen qe afrohet dhe me thote: ‘Hej, ne Camp Nou…'”

19/05/2018, 21:58 |

Samuel Eto’o, qe i eshte bashkuar shokeve te vjeter ne nje feste per lamtumiren e Andres Iniesta, ka kujtuar ndeshjes Inter-Barca te 2010.

Behet fjale per nje prapaskene me mbrojtesin Gerard Pique sic raporton Marca.

Pas fitores se madhe … Read More