Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

pirelli

#110Inter – PIRELLI, fuqia nuk është asgjë pa kontrollin

08/02/2018, 17:41 |

“Fuqia nuk është asgjë, pa kontrollin” është një slogan i cili ka hyrë në imagjinatën kolektive. Dhe meqë kjo ka ndodhur, është një shenjë që fushata publicitare e ka arritur qëllimin. Në vitin 1994, në fillim të fushatës së Pirellit, … Read More

Inter, Pirelli ka kohe te largohet deri ne 30 qershor? Sponsori i ri do te vije nga…

09/06/2016, 9:46 |

Suning ka filluar te punoje menjehere dhe ka ne program rritjen e fitimeve.

Bolingbroke po con perpara dy ide inovative per Italine: Emertimin e qendres sportive Appiano Gentile dhe sponsorin per bluzen e stervitjes duke qene … Read More

ZYRTARE – Interi dhe Pirelli nenshkruajne kontrate te re per pese vitet e ardhshme.

17/02/2016, 17:59 |

F.C. Internazionale dhe Pirelli konfrmojne se jane ne fazen e finalizimit te marveshjes per zgjatjen e kontrates se partneritetit.

Marveshja do te jete shumevjecare dhe do te zgjase plot 5 vjet e do te perfshije nje … Read More

Inter-Pirelli, gjendet marveshja per tre vitet e ardhshme: Ja shifrat. Do te jete…

16/02/2016, 15:15 |

Ka marveshje ndermjet Interit dhe Pirellit per tre vitet e ardhshme.

Klubi zikalter do te firmose me kompanine e famshme te gomave nje rinovim kontrate per tre vite. Keto jane shifrat e folura pak me pare … Read More

Pirelli-Inter, perpara sebashku edhe per tre vjet te tjera: shifrat!

10/02/2016, 15:22 |

Eshte folur shume ditet e fundit per mundesine e rinovimit te kontrates se sponsorizimit ndermjet Interit dhe Pirellit.

Ajo qe te bente pershtypje ishin shifrat shume te uleta qe jane permendur ne ditet e kaluara, por … Read More

Corriere dello Sport – Thohir kerkon sponsor: ne projekt nje “Casa Inter”…

21/05/2015, 23:05 |

Jo vetem merkato e lojtareve ne kete faze, por edhe ato qe lidhen me partneritetin ne nivelin ekonomik. Sic raporton Corriere dello Sport, presidenti zikalter Erick Thohir eshte duke kerkuar sponsor te rinj per te avancuar nje ide te ngjashme … Read More

Nga Pirelli 13-14 milione: Thohir kerkon me shume. Ka nje oferte tjeter, vendoset brenda…

09/09/2014, 16:20 |

Pervec punes per rinovimin e kontratatve dhe kontratave te reja qe lidhen me futbolliste, nje nga problemet qe do te jete ne muajt e ardhshem ne tavolinen e punes se Thohir do te jete me siguri rinovimi i … Read More

Moratti: “Lojtareve i duhej nje Mazzarri. Top Player? Mundet. Ndersa Thohir…”

09/07/2013, 23:37 |

Edhe Massimo Moratti ka mare pjese ne eventin e Pirellit ne Corso Venezia. inter.al, sjell tek ju fjalet e presidentit Moratti ne Shqip per te gjithe Interistat shqiptare:

President Moratti, lojtareve Walter Mazzarri i ka dhene … Read More