Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

podolski

Takim mes Inter dhe Olympiakos: nga Kuzmanovic tek Roberto, te gjitha tratativat e mundshme

28/04/2015, 18:32 |

Nje takim, nje shkembim informacionesh qe ne te ardhmen mund te bej qe te nisin tratativa te verteta te merkatos.

Javen e kaluar dirigjentet e Inter kane pasur nje takim me drejtorin e zones teknike te … Read More

CorSport – Inter, largohet Podolski per te rifilluar me te rinjte

24/03/2015, 16:23 |

Gazetari Alberto Polverosi shkruan per momentin qe po kalon Interi dhe shpjegon se si mund te rinisesh: Lukas Podolski ka qene huazimi me i gabuar i Interit dhe mbasi i te gjithe merkatos dimerore, mbas Doumbia. Nuk eshte integruar asnjehere, … Read More

Rishikim, Sampdoria – Inter: Jashtë apo brenda. Mancini ndoshta e ka mundësinë e fundit për Evropën. Shaqiri është, por edhe Brozovic.

22/03/2015, 10:30 |

Jashtë Europa League, jashtë Kupës së Italisë dhe një distancë e konsiderueshme nga vendi i tretë. Interit nuk i mbetet asgjë tjetër pos të tentoj ta përmbyll pozitivisht këtë sezon dhe të mundohet ta arrijë vendin e gjashtë, … Read More

Rishikim Inter-Cesena: Mancini ndryshon shumëcka tani ai mbështetet te Podolski: gjermani duhet të zhbllokohet. Kovacic është.

15/03/2015, 9:50 |

Pas humbjes kundër Wolfsburgut, Interi kthehet të luaj në kampionat ku do të provoj të marrë tri pikët ndaj Cesenas e cila po lufton për mbijetesë nën kujdesin e Di Carlos. Zikaltërit nuk e kanë humbur shpresën për ta kapur pozitën … Read More

GdS – Formacioni i mundshëm: kthehen Kovacic dhe Poldi. Jashtë Santon?

14/03/2015, 12:35 |

Me shikimin e hedhur nga ndeshja që do të zhvillohet nesër mbrëma në ora 20:45 kundër Cesenas në Meazza, Roberto Mancini duhet të bëj zgjedhjet e tij për formacionin. Trajneri zikaltër shpreson ta rigjejë fitoren që mungon tani … Read More

Rishikim, Atalanta – Inter: Mancini i beson dyshes Podolski dhe Icardi. Shaqiri dhe Campagnaro më shumë sesa Kovacic dhe Dodo.

15/02/2015, 11:21 |

Një fitore për t’i dhënë vazhdueshmëri paraqitjes së mirë të javës së kaluar kundër Palermos dhe për të dëshmuar që janë në rrugën e duhur. Inter shkon në Bergamo, në një fushë në të cilën nuk ka fituar … Read More

Inter, arrijne lojtaret e rinj: ja si ndryshon formacioni

04/02/2015, 0:28 |

Goditja e fundit zikalter ne kete merkato te dimrit nuk ka ardhur.

Kane ardhur kater lojtar me cilesi qe nuk vihen ne dyshim si Shaqiri, Podolski, Brozovic dhe Santon, por nuk eshte arritur te merret nje regista, dhe as … Read More

SKY – Empoli-Inter, Mancini deshiron tre piket. Podolski titullar, Shaqiri…

15/01/2015, 19:50 |

Sic raporton Massimiliano Nebuloni nga Sky Sport 24, Mancini deshiron tre pike kunder Empolit, tekniku llogarit ne kete koncept sepse per te rritur dhe per te treguar autostimulimin e grupit duhet vazhdimesi.

“Inter nuk fiton tre … Read More

Podolski: “Mancini dhe Ausilio vendimtar per ardhjen time. Shaqiri nje perforcim”

08/01/2015, 23:51 |

Ka qene dita e prezantimit te Lukas Podolskit. Nje kampion bote dhe ish-lojtar i shume skuadrave te njohura ne bote. Keto jane fjalet e Prinz Poldi, qe i pergjigjet pyetjeve te gazetareve.

Mire se vini tek Inter. Cfare … Read More

Thohir: “Jam shume i lumtur per entuziazmin e tifozeve. Po bejme me te miren. Shaqiri dhe Poldi…”

08/01/2015, 23:32 |

Ekskluzivisht per Inter.it, presidenti i Interit, Erick Thohir ka leshuar disa deklarata per sa i perket levizjeve te fundit ne merkato te Interit

Ja fjalet e tij: “Jam shume i lumtur per entuziazmin e treguar nga … Read More

Inter-Genoa, Podolski dhe Shaqiri nga minuta e pare?

08/01/2015, 20:33 |

Mes merkatos dhe fushes, Inter vazhdon marshimin mes Inter-Genoa, ne javen e 18 te Serie A.

Sa i perket zgjedhjeve ne formacion kunder Genoas mund te jete rasti per ti pare nga minuta e pare dy … Read More

Europa League: Nese vjen edhe Shaqiri, Interi duhet te vendose se cilin te zgjedhe…

05/01/2015, 16:04 |

Nje kuriozitet i vogel i cili lidhet me merkaton, vjen kete mengjes nga Corriere dello Sport.

Nese zikalterit do te arrijne te transferojne edhe Shaqirin, do te gjenden perpara nje situate shume te komplikuar ne momentin … Read More

Sky – Podolski ka mbetur i mahnitur ne qendren stervitore te Interit perpara…

05/01/2015, 0:05 |

Podolski ne viziten e pare tek qendra stervitore e Interit ne Appiano Gentile ka mbetur teper i mahnitur kur eshte gjendur perpara nje fotoje.

Ka qene pikerisht nje foto e Roberto Baggios dhe Ronaldo fenomenit ajo … Read More

Podolski, firmat jane ne ardhje. Ne javen e ardhshme te reja per Diarra…

03/01/2015, 20:00 |

Ashtu sic raporton SkySport24 dokumentet e firmosura nga Arsenal qe vertetojne transferimin tek Inter do te vijne neser ne mbremje ose me se voni te henen ne mengjes.

Kurse zikalterit po shikojne te perforcohen ne mesfushe … Read More