Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

podolski

Sky – Tratativa Podolski, pesha e Mancinit mund te ndihmoj Ausilion…

28/12/2014, 20:31 |

Podolski ka qene i qarte: deshiron te luaj me shume, te kete vazhdimesi dhe do te flas me Arsenalin e Wenger. Lojtari ka kuptuar qe me Mancinin do te kishte me shume mundesi.

“Duke pasur Mancinin … Read More

Sky – Arsenali i thote po Interit per Podolskin. Po negociohet per formulen qe…

28/12/2014, 15:30 |

Dje ka pasur nje takim ndermjet Piero Ausilios dhe Arsenalit.

Takimi, sipas asaj qe thote Sky Sport, ka qene mjaft pozigtiv dhe Interi ka kerkuar Lukas Podolskin ne huazim nga Gunnersat, te cilet kane qene te … Read More

Takimi Ausilio-Wenger kete pasdite per Podolski-n. Idea eshte huazim me te drejte blerje.

27/12/2014, 15:00 |

Informatat me te reja vijne nga gazetaret e Sportmediaset ku thuhet se Ausilio eshte ne Londer per Lukas Podolski.

Kete pasdite eshte planifikuar nje takim ne mes Ausilios dhe Wenger, idea eshte huazim deri ne qershor, … Read More

Wenger: “Podolski largohet? Mund te them qe do te luaj”

27/12/2014, 0:00 |

Ne fund te fitores kunder QPR tekniku i Arsenal, Arsene Wenger ka folur per mundesine e largimit te Lukas Podolski nga Arsenal, qe eshte afruar me Interin ne merkaton e janarit. Keto jane fjalet e francezit mbi gjermanin kampion bote:

Read More

Sky – Podolski, se shpejti pergjigja e Arsenal…

26/12/2014, 19:37 |

Behet gjithmone dhe me e gjalle tratativa mes Inter dhe Arsenal per Lukas Podolski.

Pasi ka po-ne e lojtarit gjerman, tani klubi zikalter nxiton te kuptoj kerkesat e klubir londinez, dhe sipas Sky Sport, mes dites se neserme dhe sonte mund … Read More

Sky – Podolski do te shkonte tek Inter me sy mbyllur. Por fillimisht eshte Diarra…

26/12/2014, 14:32 |

Lukas Podolski deshiron Interin.

Kete e mbeshtet edhe Sky Sport, sipas te cileve “gjermani do te shkonte me sy mbyllur tek Inter”. Tani mbetet per tu bindur Wenger dhe te pranoj huazimin me te drejte blerje. Por … Read More

Sky – Inter, Podolski-Lass emra te nxehte. Milner…

25/12/2014, 19:52 |

Merkato nuk pushon as per Krishtlindje. Arrijne edhe sot, drejtperdrejt nga Manuele Baiocchini i Sky, lajmet mbi levizjet ne shtepine e Inter, me dy emra per merkaton zikalter:

Lukas Podolski dhe Lassana Diarra. Per gjermanin e Arsenal, zikalterit kane … Read More

Marchetti: “Lass-Podolski: ja ku jemi. Sa i perket Cercit…”

25/12/2014, 17:51 |

Ne editorialin e tij per TMW, Luca Marchetti flet edhe per oret me te nxehta te kesaj merkato qe shohin si portagonist Interin dhe Milanin.

“Tek kuqezinje ne hyrje eshte Cerci, tek zikalterit Diarra. Dhe te mendosh qe i pari ka … Read More

Sky – Inter ka ”po” e Podolski! Tani…

24/12/2014, 17:24 |

Inter tashme ka marr ”po” e lojtarit dhe tani duhet te negocioj me Arsenalin.

“Ajo qe rezulton eshte nje sondazh mjaft i forte me lojtarin, qe tashme ka dhene pelqimin e tij per transferim. Tani zikalter … Read More

Corriere – Eshte e kryer per Podolskin! Akordi eshte arritur. Tani…

24/12/2014, 12:42 |

Eshte e kryer, Podolski tek Inter.

Lajmi vjen nga Corriere dello Sport, qe nuk heziton te percaktoi edhe detajet e operacionit mes Arsenalit dhe klubit te Thohir.

“Akordi eshte arritur per nje huazim gratis der ne … Read More

ET kerkon perforcime ne sulm, ja plani i Ausilio. Shume emra ne fletore, kujdes nga konkurrenca e Viola…

09/11/2014, 12:28 |

Sic zbulon editoriali i sotem i Corriere dello Sport, gjate qendrimit te tij ne Pinetina, Erick Thohir ka folur edhe per merkaton.

Reparti ku nevojiten perforcimet eshte sulmi dhe Piero Ausilio duket se i ka idete … Read More

Corriere – Ausilio leviz. Ne vere Zappacosta-Darmian; ne janar Campbell ose Podolski, me pak Kramaric…

05/11/2014, 11:12 |

Corriere dello Sport bene nje permbledhje per merkaton interiste, si ne janar ashtu dhe ne qershor.

Sipas gazetes te perditshme sportive, Ausilio ne vere duhet te gjej Rolandon (ne rast se nuk kthehet ne janar pastaj … Read More

Podolski! Ausilio kerkon informacione nga Wenger. Tani Thohir…

04/03/2014, 12:47 |

A e kujtoni vleresimin reciprok midis Inter dhe Lukas Podolski? Ishin kohet kur sulmuesi po largohej nga Bayern dhe po kthehej tek F.C Köln. Interi, me pas, ne janar mori Pandev dhe fitoi gjithcka. Podolski, per nga karakteristikat … Read More