Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Portugalia

Dje per Cancelon kartoni i kuq i gjashte ne karriere

27/03/2018, 17:12 |

Nate per tu harruar ajo e Joao Cancelos dje.

Lojtari i Interit ka mare nje karton te kuq ne Gjeneve ne miqesoren kunder Hollandes qe Portugalia e humbi 3-0.

Per mbrojtesin zikalter, i cili aktualisht po kalon nje forme mjaft … Read More

Portugalia, zyrtarizohen te grumbulluarit e kombetares: dy Interista ne liste!

15/03/2018, 15:01 |

Portugalia me ne krye Fernando Santos ka publikuar sot listen e te grumbulluarve per dy ndeshjet e ardhshme te kombetares.

Ne kete liste bejne pjese Interisti Joao Cancelo dhe Joao Mario, lojtari qe po luan aktualisht tek West Ham, … Read More

Gazzetta – Joao Mario shkelqen dhe Interi mund te buzeqeshe!

07/09/2016, 9:39 |

Edhe Gazzetta dello Sport nenvizon ndeshjen brilante te Joao Marios, me i miri ne fushe per Portugaline ne ndeshjen qe keta te fundit humben me Zvicren.

Joao Mario e nisi nga pankina por kjo nuk e … Read More