Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Premium Sport

E FUNDIT – Icardi, ja rroga ne kontraten e re: do te jete lojtari me i paguar ne Serie A

22/03/2018, 14:52 |

Interi ka filluar manovrat e medha per Mauro Icardin. 

Pas nje pokeri te mrekullueshem ndaj Sampdorias, duket se Maurito ka ndezur sirenat e merkatos duke qene se klauzola e tij prej 110 milione eurosh aktualisht tek Interi konsiderohet shume e … Read More

Suning pas pak ne Appiano: Per tranjerin do te vendoset sebashku me Morattin dhe Thohir!

05/11/2016, 12:02 |

Marco Barzaghi, ne lidhje direkte me studiot e Premium Sport, qe nga hoteli ku po qendrojne drejtuesit e Suning, ka informuar tifozet zikalter per ate qe mund te ndodhe pas pak minutash.

“Mund te kete surpriza. … Read More