Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Preview

Preview Atalanta-Inter – Jashte Brozovic, Vecino dhe Candreva. Nga minuta e pare…

14/04/2018, 11:07 |

Transferta e dyte radhazhi ne kampionat (e treta, nese llogarisim edhe derbin e rekuperuar) per Interin, qe vjen ne kete ndeshje pas humbjes se papritur ne Torino. 

Ka shume deshire per te bere mire tek zikalterit te cilet dolen me … Read More

Preview Sampdoria-Inter – Dyshimet e Spallettit ne mesfushe: Gaglio i vetmi i sigurt. Zgjohet sulmi?

18/03/2018, 12:02 |

Sa zgjat kovaleshenca e Interit? Ferraris do te jape nje pergjgije per kete, sepse te dalesh me nje humbje nga kjo ndeshje sjell shume lajme te keqija por nje fitore do te thote dalje perfundimtare nga kriza. Pas suksesit me … Read More

Preview Inter-Sampdoria – Pioli shkon per te sigurten dhe konfirmon 4-2-3-1. Medel dhe Joao Mario…

03/04/2017, 10:20 |

Tjeter etape e rendesishme per rekuperimin e pikeve diference ne luften per vendin e trete dhe nje ndeshje tjeter per tu fituar me cdo cmim. Pas hapit fals ne Torino dhe atij 2-2 qe la shume shije te … Read More

Preview Torino-Inter – Pioli ka gjetur perfekten dhe insiston. Ansaldi dhe Banega perseri nga 1′. Nderkohe…

18/03/2017, 12:50 |

Pas goleadave ndaj Cagliarit hde Atalants, Interi rikthehet ne fushe sot ne oren 18:00 ne stadiumin ‘Grande Torino’.

Ajo e sotmja, eshte nje ndeshje teper e komplikuar per sa i perket zikalterve sepse Torino ne shtepine … Read More

Preview Inter-Bologna – Pioli mendon per nje turnover ‘me mend’. Nga minuta e pare Gabigol?

17/01/2017, 12:03 |

Rikthehet menjehere ne fushe skuadra zikalter per Tim Cup. Pas 3-1 ndaj Chievos, fitores se peste rresht ne kampionat, Interi beson shume edhe tek objektivi kupe.

Europa League tashme eshte nje kujtim i larget dhe Stefano … Read More

Preview Inter-Lazio. Pioli konfirmon nje mbrojtje me 4. Sot radha e Kondo-Banega. Candreva…

21/12/2016, 11:34 |

Ndeshja e ktheses mund te jete pikerisht ajo sot, e cila ne rastin e nje fitoreje, do e dergonte Stefano Piolin tek fitorja e trete radhazi ne kampionat. Interi kunder Lazios duhet ti tregoje kampionatit nese eshte sheruar … Read More

Preview Hapoel-Inter – Pioli deshiron te besoje dhe zgjedh Banega. Eder nga minuta e pare!

24/11/2016, 10:43 |

Do te jene 15 mije tifozet prezent ne Turner Stadium ne Beer Sheva per te mbeshtetur skuadren e shtepise e cila sot do te zhvilloje nje ndeshje historike, sido qe te perfundoje ajo. Izraelitet jane te tretet ne … Read More

Preview Inter-Torino – De Boer beson gjithcka tek 4-2-3-1 dhe Banega. Momenti i se vertetes?

26/10/2016, 10:29 |

Thirja e fundit per Heer Frank. Thirrja e fundit sepse futbolli Italian nuk pret askend dhe sepse ka nxitim ne arritjen e rezultateve nga ana e Interit. Shpesh here ne futboll dhe jo vetem, kur objektivi duket sikur … Read More