Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2020

Scroll to top

Top

projekt

Inter, projekt gjenial per Piazza d’Armi: Gati nje Qytet Zikalter ne Milano!

15/03/2018, 11:49 |

Interi eshte gati qe shume shpejt te beje nje hap gjigand dhe gjenial, dhe ne te njejten kohe te zevendesoje Appiano Gentilen me nje ‘qytet’ zikalter, ne zemer te Milanos.

Sipas asaj qe ka treguar edicioni milanez i Gazzetta dello … Read More

Inter, ja tre levizje per tu bere perseri i madh: rritje e te ardhurave, dy shitje tek Jiangsu dhe…

03/09/2016, 10:13 |

Suning nuk do te ndalet dhe ne projekt jane tre levizje per te bere perfundimisht Interin perseri te madh, ne maje te Italise dhe Europes.

Kete shpjegon sot Tuttosport, e cila kujton se grupi kinez ka … Read More