Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Prostitucion Intelektual

FOTO – Gazetat kur Juve fitonte Viareggion ne 2016 dhe sot pasi e fitoi Interi. Prostitucioni vazhdon!

29/03/2018, 12:02 |

Kush tha qe Prostitucioni Intelektual aq shume i vene ne dukje nga Mourinho nuk ekziston me? Ekziston dhe eshte me i forte se kurre madje.

Interi me djemte e saj U19 (10 lojtare italiane, shume prej tyre U17: nuk ben … Read More