Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Psv

Inter ka zgjedhur: Bruma do te vije ne Milano. Do te jete ai partneri i ri i…

21/05/2016, 9:20 |

Inter po ndjek me interes te madh Jeffrey Bruma. Mbrojtesi i PSV pelqehet shume nga shoqeria zikalter, por per te arritur tek hollandezi duhet nje shitje e madhe dhe keto para mund te vine nga Jeison Murillo.

Inter, cfare sulmi: Ausilio ka fluturuar ne Hollande, pritet te mbyllet per Bruma

14/05/2016, 8:20 |

Inter ka gjetur goditjen e pare per sezonin e ardhshem? Ndoshta, duke pare qe Piero Ausilio ka fluturuar ne Hollande per te siguruar sherbimet e Bruma. Kete gje shkruan sot e perditshmja Italiane Corriere dello Sport, e cila … Read More