Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

puscas

Merkato, per George Puscas sirena nga jashte Italise: ja skuadrat e interesuara

11/07/2018, 20:46 |

George Puscas eshte akoma nje lojtar i Interit.

Per sulmuesin e ri rumun parashihej nje shitje para 30 qershorit per te regjistruar nje plusvalence ne bilanc qe do te ndihmonte me parametrat e FPF.

Por ne fund asgje nuk … Read More

Inter, po punohet per shitjen e Puscas. Rumuni ne shenjestren e Leganes qe…

07/06/2018, 22:54 |

Interi eshte duke punuar ne frontin e shitjeve dhe ne vecanti per George Puscas.

Sulmuesi i ri rumun eshte kthyer ne baze pasi qe ka kaluar gjashte muajt e fundit si huazim te Novara ne Serie B.

Tani, sic … Read More

Merkato, Chievo flet me Interin per Puscas dhe pelqehet Emmers. Sassuolo sot…

06/06/2018, 22:59 |

Piero Ausilio gjate ketyre diteve do te kerkoj qe te shes disa nga lojtaret e rinje qe jane ne pronesine e klubit.

Ne mesin e shume te rinjeve nga te cilet Interi synon te mbledh shumen e nevojshme per plusvalencat … Read More

Dybala, Inter rrit oferten me Puscas e Camara?

05/05/2015, 21:11 |

Sic raporton Gazzetta TV, Inter eshte gati te rris oferten per te kaluar konkurrencen dhe per te arritur deri tek akordi per Paulo Dybala, sulmuesi argjentinas qe ne vere do te largohet nga Sicilia.

Zikalterit do te … Read More

Rishikim, Napoli – Inter, Mancini nuk rrezikon dhe i dërgon në fushë titullarët. Ranocchia do ta sheh përsëri “vendin e krimit”.

08/03/2015, 10:40 |

Interi, në kampionat, nuk fiton në Napoli që nga sezoni i largët 1997-98, atëherë kur flitej për Ronaldon, Ceccarini dhe Iuliano. Me 18 tetor 1997, Galante dhe Winter do ta vendosnin ndeshjen Napoli – Inter 0-2. Pastaj, pas … Read More

Genoa, jo vetem Puscas: kerkon edhe Bonazzolin…

13/01/2015, 23:57 |

Ne kerkim te nje sulmuesi per Gasperinin. Genoa leviz ne merkato, pas lendimit te Matrit.

Dhe pervec vleresimit te pistave me eksperte si Marco Borriello, kuqeblute mendojne edhe per dy te rinjte e Inter. Sot, kane nisur … Read More

Cesena-Inter, te grumbulluarit e Mazzarrit: Dy lojtare surprize nga Primavera…

25/10/2014, 16:27 |

Me rastin e ndeshjes se neserme ne transferte ndaj Cesenas, tekniku Walter Mazzarri, duke pare edhe demtimin e Fredy Guarin ka grumbulluar tek Interi i madh edhe Gaston Camara me George Puscas.

Dy djem te Primaveres … Read More

Ausilio shpjegon arsyen se pse George Puscas nuk eshte perfshire ne listen Europa League…

20/10/2014, 15:26 |

Piero Ausilio, gjate konferences per shtyp sot ka shpjeguar edhe pse George Puscas nuk eshte perfshire ne listen Europa League te Interit. E kunderta ka ndodhur me Bonazzolin i cili eshte ne kete liste.

Ja fjalet … Read More

Puscas: “Ne krah apo ne qender, per mua ndryshon pak. Idhull Ibra. Tre golat ne Derby…”

19/10/2014, 13:33 |

Vijne deklaratat e para nga lojtaret zikalter te Primaveres qe shtypen Milanin me rezultatin 4-1 ne fushen e ketyre te fundit. Ai qe ka folur per mikrofonat e mediave ka qene protagonisti absolut i ndeshjes George Puscas.

Mazzarri ka zgjedhur zevendesuesin e Icardit ndaj Cagliarit. Ndermjet Puscas dhe Bonazzolit, ka zgjedhur…

26/09/2014, 21:10 |

Walter Mazzarri duket se e ka zgjedhur zevendesuesin e Icardit per ndeshjen e se dieles ne San Siro ndaj Cagliarit. Ai ka vendosur qe te mare ne skuadren e pare duke filluar nga neser, George Puscas. Do te … Read More

Puscas: “Shikoj Palacion, me jep keshilla. Chivu…”

01/05/2014, 12:19 |

George Puscas, sulmues i Primaveres i sapo blere, ka folur per Inter Channel gjate emisionit Inter Young, program per te rinjte zikalter. Ja dhe fjalet e tij: “Impakti me futbollin italian? Ishte shume e bukur qe erdha ne Itali, … Read More