Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

qpr

Osvaldo, eshte nje lufte e hapur: deshiron te denoncoi Interin! Ausilio ka marreveshje me…

23/01/2015, 0:31 |

Ausilio sot ka qene ne Londer dhe ka qene i zene kryesisht me Osvaldon.

D.s zikalter – sic zbulon Di Marzio – ka takuar Southampton dhe QPR. Interi deshiron te shes lojtarin tek klubi londinez dhe ka … Read More

Di Marzio: “Inter vezhgon Burnley-QPR. M’Vila ne Angli kurse Taarabt ne Itali?”

10/01/2015, 19:01 |

“Inter mund te hedh nje shikim drejt Turf Moor (stadiumi i Burnley), ku del ne skene Burnley-QPR. I vezhguar special, Adel Taarabt, i propozuar nga vet QPR ne nje shkembim qe do conte Yann M’Vilan ne Angli.”

Keshtu, eksperti … Read More