Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Rabiot

Vidal, duket nje deja vu: Barcelona nuk mbyll sepse pret nje po nga… Rabiot! Tani…

02/08/2018, 21:48 |

Per kilenin Arturo Vidal idea Inter tashme duket si dicka e permbysur.

Mesfushori duket i destinuar per te veshur fanellen e Barcelones pas zhvillimeve te bujshme ne oret e fundit.

Por megjithate duket se lojtari nuk eshte zgjedhja e pare … Read More

Inter, nga idea Vidal e deri te Kovacic per mesfushen: ja situata. Per te mos harruar edhe dy…

22/07/2018, 0:27 |

Pas kthimit nga Nanjing, Piero Ausilio studion te gjitha opsionet e mundshme per te bere goditjen e ardhshme ne merkato.

Dhe me emrin e Sime Vrsaljko qe eshte gjithmone e me i nxehte per rolin e mbrojtesit te krahut te … Read More

Merkato, Rabiot afer largimit nga PSG. Interi po e mendon seriozisht: ja detajet

25/05/2018, 21:58 |

Me kushte te favorshme, Interi mund te kthehet te mendoj per Adrien Rabiot te PSG.

Zikalterit kane kerkuar disa here mesfushorin francez kur ne klub ishte Walter Sabatini, me kete te fundit qe eshte nje adhurues i madh i 23 … Read More

Arsenal i nxjerr te gjithe jashte: pas disa ditesh vizitat mjeksore per Rabiot…

17/08/2014, 17:27 |

Italia pret zhvilimet ne lidhje me situaten e Adrein Rabiot, talent i klasit ’95 te Paris Saint-Germain qe mund t’i thote lamtumire parisieneve ne kete merkato ose me vone, kur i skadon kontrata ne veren e ardhshme.

Gazzetta: Inter, eshte ideja Rabiot per te shkundur sulmin

17/08/2014, 9:02 |

“Inter, eshte ideja Rabiot per ti dhene nje shkundje sulmit qe eshte ne veshtiresi. Sfide Romes per francezin”. Ky eshte titulli i Gazzetta dello Sport ne numrin e saj te sotem. Kthehet ne mode mesfushori i Psg: kontrata … Read More

Guarin lamtumire. Rabiot, Medel dhe Bacca: te rejat e fundit

28/07/2014, 23:16 |

Eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio, duke analizuar merkaton zikalter, flet edhe per Fredy Guarin.

Mesfushori kolumbian ka kuptuar se nuk hyn ne planet teknike te shoqerise dhe ai eshte kandidati kryesor per tu larguar nga … Read More

CdS – Tentative per Rabiot, i mundshem vetem ne nje rast

21/07/2014, 10:24 |

Ne shtepine zikalter qendron e nxehte pista qe te con tek emri i Adrien Rabiot, mesfushori i ri i Paris Saint-Germain. Por sipas Corriere dello Sport, nje tentative do te behet vetem nese do te shitet njeri midis … Read More

SKY – Po mbyllet per medianon: Medel-Rabiot…

19/07/2014, 13:56 |

Inter leviz ne merkato ne ndjekje te nje mesfushori.

Ne Sky raportojne se ne javen e adhshme zikalterit do perpiqen te mbyllin per nje nga dy objektivet ne liste. Medel do jete nje marreveshje per tu konkluduar … Read More

TS – Rabiot, PSG ben tifo per Inter: marreveshje ‘alla Morata’?

19/07/2014, 12:44 |

Kthehet i nxehte emri i Adrien Rabiot per merkaton e Interit.

Sipas asaj qe shkruan Tuttosport, ne oret e fundit ka pasur nje perparim fal marreveshjeve te shkelqyera te zikalterve dhe Paris Saint Germain, por edhe mes … Read More

Sky – Rabiot dhe Yedlin, ‘faktori Thohir’. Medel…

18/07/2014, 18:54 |

“Rabiot eshte nje lojtar qe Inter e ndjek dhe do perpiqet qe te hedh ne ere Juventus dhe Romen qe jane ne gare per te. PSG mund te vendos qe ta shes ate me te drejten per ta … Read More

Inter, shitjet dhe blerjet: Rabiot, Guarin dhe Pereyra…

18/07/2014, 15:58 |

Inter qe blen, Inter qe shet. Apo eshte e detyruar qe te vazhdoj kete fushate forcimi qe tashme ka sjell ne Milano, Dodo dhe Yann M’Vila dhe qe ne oret e ardhshme pret edhe Gary Medel. Ne kete sesn, … Read More

Inter, nuk dorezohet per Rabiot…

18/07/2014, 0:32 |

Inter nuk do te ndalet, pas M’Vila eshte gati per misionin Medel.

Dy mesfushore, qe mund te behen tre. Ne korsi eshte edhe Rabiot, objektiv i Inter prej kohesh. Per mesfushorin francez te klasit ’95 ne … Read More

Sky – Ja merkato zikalter: Dodo, mbyllet shume shpejt. M’Vila, Rabiot dhe Ranocchia…

06/07/2014, 14:32 |

Tek Sky flasin per nje lojtar surprize. Interi po punon me Romen per nje huazim me te drejte blerjeje per Dodo.

Lojtari mund te vije shume shpejt: Edhe Mazzari ka thene po per kete mundesi. Po … Read More

Gazzetta – Me Rabiot tek Interi largohet Alvarez? Botta nderkohe…

06/07/2014, 13:55 |

Sic thote La Gazzetta dello Sport ne edicionin e perditshem, nese tek Interi do te vinte Rabiot do te ishte shume reale mundesia e shitjes se Alvarez i cili ne fakt sdo te kishte shume hapsira.

Read More