Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Rabiot

Rabiot-M’Vila-Casemiro: Mundet! Ja detajet e tre tratativave…

05/07/2014, 14:47 |

Cambiasso eshte larguar. Guarin ka valizhet tek koka e krevatit dhe Kuzmanovic shume shpejt do te largohet. Mesfusha e Interit rrezikon te pesoje ndryshime te medha, dhe sic ndodh shpesh ne te tila raste per tre emrat qe … Read More

Rabiot, kush do e marre? Inter eshte perpara, ndersa per disa eshte i Romes.

04/07/2014, 10:22 |

Lojtari i Paris Saint Germain, Adrien Rabiot eshte ne qender te nje ceshtjeje qe po ndez merkaton ne oret e fundit, me protagoniste Inter dhe Romen, qe po ndeshen per mesfushorin francez te PSG me skadence kontrate ne … Read More

Sky – Rabiot, oferta e Interit eshte pranuar nga PSG. Longo tek Cagliari. Astori dhe Rolando…

03/07/2014, 23:50 |

Interi eshte levizur e fundit por Thohir ka nje marveshje me Presidentit e PSG per Rabiot dhe keshtu eshte ne avantazh ndaj Juventusit(qe ka akordin me lojtarin) dhe Romes. Eshte bere nje oferte te klubi Parizien qe ne … Read More