Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 6, 2022

Scroll to top

Top

rabocchia

Inter, do te largohet edhe Ranocchia: Vjen oferta e Dortmund, ai thote po!

20/01/2014, 15:07 |

“Ore te nxehta, Interi eshte ne qender te tratativave te merkatos. Andrea Ranocchia eshte me valixhet ne fuar dhe rruga e con drejt Dortmund. Gjate kesaj jave Dortmund do te formalizoje oferten per mbrojtesin zikalter. Ranocchia e preferon … Read More