Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Racing

Lautaro: “Zanetti me ka telefonuar disa here. Me ka thene qe Interi…”

22/03/2018, 13:42 |

“Eshte cdo gje mbyllur me Interin, mungojne vetem disa detaje te vogla dhe vizitat mjekesore dhe me pas do te jem nje lojtar i zikalterve.”

Keshtu ishte shprehur dje per mikrofonat e Tyc Sports, Lautaro Martinez, i cili konfirmoi edhe … Read More

“Martinez nje fenomen, cfare goditje ke bere Inter. Eshte pak Aguero pak Tevez. Do te behet…”

21/03/2018, 12:59 |

“Lautaro Martinez? Interi ka mare ne skuader nje fenomen te padiskutueshem. Kishte kohe qe nuk shikoja nje lojtar 20 vjecar me keto cilesi. Kam folur me shume njerez te futbollit ne Argjentine dhe te gjiteh me kane thene qe nje … Read More

VIDEO – Degjoni Lautaron teksa thote: “Dortmund? Jo, fati im eshte Interi.”

20/03/2018, 21:38 |

Ndryshimi i dates se perfundimit te merkatos verore i ka bere drejtuesit zikalter qe te levizin ne merkato qe ne kete periudhe.

Nje nga lojtaret qe eshte pothuajse zikalter me sakte mungon vetem zyrtarizimi e tij eshte dhe Lautaro Martinez,Read More

Lautaro tek Racing deri ne dhjetor? Inter…

05/03/2018, 10:40 |

Lautaro Martinez vazhdon te shenoje gola per skuadren e tij Racing dhe ne merkato vazhdon te ndihet gjithmone e me shume lojtar i Interit. 

Sipas lajmeve te fundit drejtuesit e Racing i kane bere nje oferte zikalterve per ta mbajtur … Read More

VIDEO – Inter, ke bere goditjen e viti me Lautaro Martinez? Triplete e djaloshit ne Coppa Libertadores

28/02/2018, 10:39 |

Tifozet zikalter kane filluar qe tani te enderrojne per te ardhmen e Lautaro Martinez me bluzen zikalter sepse pikerisht keshtu eshte e ngjyrosur e ardhmja e tij: zikalter.

Me sa duket, Interi ka bere nje nga goditjet me te mira … Read More

Lautaro Martinez-Inter, sot priteshin firmat. Ka marreveshje totale, ja shifrat. Racing…

06/02/2018, 17:51 |

Te gjitha mediat ne Itali flasin per te rejat me te fundit sot nga pista Lautaro Martinez dhe se Interi eshte e bindur se e ka ne dore lojtarin.

Dje, gjate nates italiane, ne Buenos Aires, … Read More