Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Rada

Shqiperia U21, grumbullohet Interisti i vogel Rada

08/03/2018, 17:23 |

Ne prag te dy ndeshjeve per kualifikimin ne Europianin U21 kunder Sllovakise te cilat do te luhen te premten 23 dhe te marten 27 mars, eshte shpallur lista e futbollisteve qe do te jene te grumbulluar ne keto dy ndeshje.

Read More