Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Rafinha

Barcelona deshiron te perdore karten Skriniar per Rafinha? Pergjigjja e Interit…

27/03/2018, 12:21 |

Barcelona mund te kerkoje Skriniar si karte per kalimin e Rafinha tek Interi.

Interi i ka idete e qarte per Rafinha: klubi zikalter eshte shume i lumtur me impaktin qe ka pasur braziliani dhe deshiron ta mbaje ne Milano edhe … Read More

Rafinha, Interi ne pune dhe deshiron te ule shifren e blerjes: Barca e gatshme te diskutoje: ja shifra

25/03/2018, 18:23 |

Rafinha me paraqitjet e tij teper te mira ka hyre menjehere ne zemrat e tifozeve zikalter qe duan ta kene ne skuader edhe per shume sezone. 

Por paraqitjet e mira dhe kualiteti i tij kane bere qe edhe Interi ta … Read More

Rafinha dhe Cancelo kane bere per vete Interin: Ja cfare duhet per blerjen e tyre!

25/03/2018, 14:10 |

Braziliani dhe portugezi kane rritur nivelin e kualitetit ne skuadren zikalter, por qe te blihen nga Interi nuk do te jete aspak e thjeshte.

Pikerisht per kete fakt priten dy telenovela te ndryshme per blerjen e dy lojtareve, takime … Read More

Kunder Samp, Rafinha i vertete: Interi do e bleje vetem me nje kusht! Ose nese Barca…

22/03/2018, 14:45 |

Lojtari duket se eshte ambjentuar ne Milano dhe deshiron te qendroje me cdo kusht, por gjithcka do te varet nga rrugetimi i Interit deri ne fund te Serie A.

Rafinha erdhi ne janar tek Interi dhe ju deshen vetem pak … Read More

Merkato – Interi deshiron te bleje Rafinhan, po nese kualifikohet ne Champions. Ndersa Cancelo…

20/03/2018, 21:19 |

Sky Sport ofron nje shpjegim te detajuar se si eshte situata e dy lojtareve zikalter.

Sa me shume kalojne ndeshjet, akoma me shume Cancelo dhe Rafinha tregojne se e meritojne Interin.

Qe te dy lojtaret perfaqesojne dy pika kyce te … Read More

VIDEO – Performanca e jashtezakonshme e Rafinha ndaj Sampdorias

20/03/2018, 12:07 |

Kishte shume skepticizem ne momentin e pare kur u perfol se Rafinha ishte shume afer Interit ne merkaton e janarit. 

Ne mbjentet sportive, gazetaret ngrinin pikepyetje per gjendjen e tij fizike sepse sapo ishte rikthyer nga nje demtim i gjate … Read More

Inter, Spalleti ka qellim te konfirmoje Rafinhan: ne pankine Brozovic? Borja Valero…

16/03/2018, 18:28 |

Ndeshja ndaj Samp po afrohet dhe po ashtu edhe dyshimet e Spallettit rreth formacionit te ndeshjes po zhduken dalengadale.

Dy dite larg nga sfida me Sampdorian, Luciano Spalletti mund te beje disa ndryshime te formacionit qe te dielen barazoi me … Read More

Rafinha: “Nuk ishte e thjeshte, por ndeshje e mire. Une punoj qe…”

12/03/2018, 0:39 |

Mesfushori zikalter ne huazim nga Barcelona ka folur per mikrofonat e Inter TV.

Rafinha ka komentuar keshtu barazimin e Interit kunder Napolit ne mikrofonat e Inter TV.

Ja fjalet e tij:

“Mendoj se kemi bere nje ndeshje mjaft te mire. … Read More

Gazzetta – Inter-Napoli, Spalleti ka vetem nje dyshim: ky eshte formacioni i mundshem!

09/03/2018, 13:24 |

Per ndeshjen e se dieles kunder Napolit, tekniku zikalter eshte gati te beje disa modifikime ne mesfushe.

Ka pak dyshime per sa i perket formacionit te Interit anti-Napoli. Sipas La Gazzetta dello Sport, Brozovic, Rafinha, Gagliardini dhe Borja Valero jane … Read More

Sky Sport – Ja formacioni i mundshem ndaj Napolit: me ne fund Rafinha

08/03/2018, 19:30 |

Sky Sport ka folur per formacionin e mundshem te Interit per te dielen ne darke ku zikalterit perballe do te luaje ndaj Napolit te vendi te pare nje ndeshje teper veshtire.

Luciano Spalletti – sipas asaj qe shkruhet … Read More

CorSera – Inter, Spalletti po mendon: Karamoh titullar ndaj Napolit? Rafinha dhe Borja…

08/03/2018, 11:41 |

Luciano Spalletti po studion mundesite me adapte per te pergatitur Interin e tij per ndeshjen e se dieles ne darke kunder Napolit ne San Siro.

Sipas asaj qe tregohet nga Corriere della Sera, tranjeri zikalter do mund te besoje edhe … Read More

Sky – Drejt Inter-Napoli, Borja Valero rikthehet ne grup. Rafinha…

07/03/2018, 19:17 |

Ne stervitjen e sotme ne prag te ndeshjes Inter-Napoli qe eshte zhvilluar sot ne dreke ne Appiano Gentile eshte rikthyer ne grup Borja Valero por edhe Rafinha.

Dy lojtare dje kishin punuar vetem pjeserisht me grupin. Spanjolli dhe Braziliani mund … Read More

Gazzetta – Drejt Inter-Napoli, Rafinha nga minuta e pare? Ja formacioni i mundshem!

05/03/2018, 12:26 |

Vdekja e Davide Astorit – nenvizon Gazzetta dello Sport – ka tronditur te gjithe Interin. 

Asnje – edhe ata qe kishin qene afer djaloshit si ish-lojtaret e Fiorentines, Borja Valero apo Vecino, shoku i kombetares Andrea Ranocchia, por edhe ata … Read More

VIDEO – Inter, Rafinha vendos masken dhe ve ne loje Ranocchian

01/03/2018, 16:11 |

Kur shikon videot e stervitjes apo ato qe postojne lojtaret zikalter neper rrjete sociale, nuk duken aspak si nje grup i palumtur apo nje grup qe ka probleme.

Kjo gje nuk eshte vene re sot, por ka kohe. Prandaj shume … Read More