Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Raiola

FcIn – Mario Balotelli i eshte ofruar Interit disa dite me pare. Ausilio dhe Sabatini duket se…

02/03/2018, 17:48 |

Mino Raiola prej disa javesh ka intensifikuar kerkimet per skuadren e re te Mario Balotellit, qe prej dates 1 korrik do te jete nje lojtar i lire dhe do i perfundoje kontrata me Nice.

Nuk eshte dicka e thjeshte per … Read More

Raiola ofron Kasamin? Jo, aspak e vertete. Ai dje i ofroi Auslios…

28/05/2015, 16:56 |

Dje u perfol se Raiola i kishte ofruar Interit lojtarin me origjine shqiptare te Olimpiakosit, Pajtim Kasami, por ky lajm duket se nuk eshte i vertete. Pjeserisht.

Pjeserisht sepse Raiola i ka ofruar Interit nje lojtar … Read More

Raiola: “Toure-Inter? Besoj se mund te behet sepse…”

02/02/2015, 0:45 |

InterYaya Toure, fantamerkato apo operacion i mundshem?

Provon te pergjigjet Mino Raiola, agjent qe synon tratativa me pesha te medha: “Besoj qe mund te beher nese eshte vullneti i lojtarit. Vendos vetem kjo, llogaritet raporti qe ai … Read More

Gazzetta: Balotelli i ofrohet Interit

27/12/2014, 13:36 |

La Gazzetta dello Sport raporton se agjenti i Mario Balotellit, Mino Raiola i ka ofruar Interit sherbimet e klientit te tij ne forme huazimi me opsion te blerjes ne fund te sezonit. Raiola i ka telefonuar Interit qe … Read More