Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

rami

Rami, Interi eshte. Dhe Valencia kerkon qe tani zevendesuesin.

03/10/2013, 9:45 |

Interi po ndjek mbrojtesin francez Adil Rami. Lojtari, ne marredhenie jo te mira me Valencia-n, dukesh shume afer largimit. Sipas portalit NuevoFutbol dirigjenza e klubit spanjoll, qe e ka nxjerre jashte skuadres titullare, eshte e gatshme qe te … Read More

CdS – Dragovic dhe Rami jane alternativat. Bartra nuk eshte me pjese e planeve.

21/06/2013, 11:51 |

Inter-i ka hedhur syte jashte Italise per te kompletuar repartin e mbrojtjes. Sipas Corriere dello Sport, flitet per dy lojtare: Dragovic i Bazel-it (te cilit eshte rritur shume vlera e kartonit) dhe per Adil Rami i Valencia-s (i cili … Read More

GDS – Rami objektiv i forte. Keshtu Ranocchia mund…

09/06/2013, 10:04 |

Gazzetta dello Sport ka bere nje permbledhje te interesimit te Interit per Adil Rami, mbrojtesin qendor te Valencias dhe titullarin e Kombetaren franceze. “Francezi i Valencia-s ka qene objektiv i Interit prej kohesh, por tani çmimi i tij … Read More

Di Marzio – Inter ka ne dore Rami. Ja kush eshte dhe sa kushton” (Video)

08/06/2013, 17:54 |

Inter vazhdon te kerkoje nje mbrojtes qendror. Emri i fundit eshte ai i Adil Rami, lojtar i Valencia, qe kohet e fundit po gjen jo pak konfirmime.

Ja cfare tregon Gianluca Di Marzio per te: