Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Real Madrid

Nga Zamorano tek Kovacic, ja 10 transferimet e aksit Inter-Real Madrid qe kane bere me shume buje

24/03/2018, 20:59 |

Rruga qe lidh Madridin me bluze te bardhe dhe Milanon me ngjyre zikalter ka dhene gjithmone lajme merkatoje per faqen e pare.

I fundit ka qene Mateo Kocacic, por lista eshe shume e gjate: nga Zamorano tek Solari, nga Samuel … Read More

Nga Spanja – Revolucion tek Reali, gati nje super oferte per Skriniar

15/03/2018, 16:59 |

Mundo Deportivo ka folur per markaton e klubit spanjoll dhe ne artikull nuk flitet me per kapitenin e Interit, por Perez duket se ka hedhur syte nga gjigandi sllovak qe po shkelqen me Interin.

Ne Spanje flasin per merkaton e … Read More

Interi po mendon per rikthimin e Kovacic. Pak hapsire tek Real, kroati hap rrugen per transferimin?

08/03/2018, 17:02 |

Ausilio ishte ne Paris per PSG-Real Madrid, Kovacic eshte nje nder lojtaret qe po mbahen ne vezhgim per sezonin e ardhshem.

Interi eshte shume e perqendruar per te pergatitur me se miri ndeshjen ndaj Napolit dhe te rikthehet tek seria … Read More

Icardi ne qender te merkatos, hidhet ne sulm edhe Real Madrid: Ja te gjitha detajet!

22/02/2015, 14:18 |

Sipas burimit spanjoll, fichajes.net, pervec Manchester United dhe Chelsea ka nje tjeter pretendent te interesuar per sulmuesin zikalter Mauro Icardi: eshte Real Madrid i Carlo Ancelotti.

Ne fakt, los Blancos jane ne kerkim te nje sulmuesi te ri: me Chichariton qe do te largohet … Read More

Zanetti: “Pak nga pak, Evropa po afrohet”.

16/02/2015, 10:44 |

“Pak nga pak, Interi po afrohet me Evropën”. Javier Zanetti beson në ngritjen e skuadrës zikaltër në pjesën e epërme të klasifikimit, pas fitores 1-4 në Bergamo kundër Atalantas. Zëvendës presidenti interist ka qenë mysafir në ‘Le club … Read More

Ausilio i papermbajtur: gati sulmi i menjehershem per huazimin e Varanes. Ancelotti thote…

19/01/2015, 17:57 |

Reparti i sulmit i qendrueshem me Shaqirin dhe Podolskin, mesfusha ne stand-by ne pritje te Diarra, Suarez ose Lucas Leiva. Dhe nderkohe Interi po leviz edhe per reaprtin e mbrojtjes, per te cilen ka dale nje emer i … Read More

Miqesore ndermjet Legjendave te Interit dhe atyre te Real Madrid: Ja detajet. Thohir dhe Perez…

24/04/2014, 14:26 |

Sot ne Madrid eshte prezantuar ndeshja Corazon Classic Match 2014, miqesore ndermjet legjendave te Interit dhe legjendave te Real Madrid.

Ne kete prezantim ne Bernabeu, sic eshte pare edhe nga foto e publikuar nga Interi ne … Read More