Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

rhodolfo

SKY – Dragovic, kerkese shume e larte. Benalouane, Atalanta thote jo. Vida…

31/01/2015, 1:10 |

Inter dhe Roma kane treguar interes per Dragovic, por kerkesa eshte shume e larte. Kete tregon Ganluca Di Marzio tek Sky Sport.

Sot kane vazhduar kontaktet per Vida, por eshte nje tratative e veshtire sepse kerkesat nga Dinamo … Read More

Inter-Fiorentina, pritet pergjigja nga UEFA per Richards. Rhodolfo dhe Benalouane…

30/01/2015, 20:05 |

Inter dhe Fiorentna, aks i nxehte i merkatos.

Objekt i deshirave? Micah Richards, lojtar qe Mancin e ka stervitur tek Manchester City. Anesori  pelqen trajnerit te Inter dhe klubi zikalter po mendohet. Megjithate, ne mes, eshte prtja per pergjigjen … Read More

Pedulla: “Rhodolfo ne stand-by, provohet per Vida. Syte tek Luis Neto…”

30/01/2015, 14:58 |

Te reja ne frontn e mbrojtjes nga gazetar Alfredo Pedulla:

“Per Rhodolfo tani jane kushtet, Gremio eshte hapur, por Inter deshiron te pres. Pse? Thjesht sepse do te bej nje tentatve te fundit per Vda. Ky i … Read More

Agj. i Rhodolfo: “Deshiron Interin. Vendoset sot”

30/01/2015, 13:04 |

Rhodolfo eshte gjithmone zgjidhja e pare per mbrojtjen e Inter. Tratatva shkon para, duke shpresuar per te mbyllur sa me shpejt duke pare qe eshte nje transferim nderkombetar dhe koha shtrengon. Ne mikrofonat e CalcioMercato, agjenti i lojtarit, Rafael … Read More

Rhodolfo aktual, mungon akordi me Gremio…

29/01/2015, 20:26 |

Emer aktual ai i Luiz Rhodolfo Dini Gaioto per te perforcuar mbrojtjen zikalter.

Mbrojtesi i Gremio, i ndjekur nga Inter duke konsideruar veshtiresite per te arritur tek Jeison Murillo menjehere, pelqehet, edhe pse akoma ka diference … Read More

SKY – Rhodolfo, Gremio deshiron ta shes. Vida…

29/01/2015, 0:22 |

Vazhdon te shtrohet pyetja Rhodolfo nga studiot e Sky Sport.

Shoqeria zikalter ka ofruar nje huazim me te drejte blerje, por Gremio deshiron ta shes menjehere, pa huazim. Dhe sipas transmetuesit satelitor tani klubi brazilian duket i bindur … Read More

Inter, oferte zyrtare Gremios per Rhodolfon: situata dhe detajet

28/01/2015, 21:06 |

Lendime, disa pakujdesi te teperta dhe synim per te permiresuar skuadren per pjesen e fundit te kampionatit.

Inter shenjestron nje mbrojtes: emri eshte i Luiz Rhodolfo. Klubi zikalter po diskuton me Gremion ne formulen e transferimit, oferta … Read More

Sky – Rhodolfo, kontakte te vazhdushme. Po negociohet: Ja shifrat! Huazimi duket…

28/01/2015, 19:21 |

Kontakte telefonike te vazhdueshme. Keshtu thone tek SkySport24 per mbrojtesin brazilian te Gremios Rhodolfo, qe ka perfunduar ne shenjestren e Interit ditet e fundit.

Ne keto ore zikalterit jane ne kontakte te njepasnjeshme me perfaqesuesit e … Read More

Inter-Rhodolfo, tratative drejt perfundimit: detajet

27/01/2015, 23:24 |

Murillo jo, Murillo po. Inter ka provuar te shpejtoj ardhjen e mbrojtesin kolumbian per ne janar, por Granada ka bere murin. Keshtu, all in per Rhodolfo.

Lojtar brazilian 28 vjec, Rhodolo eshte nje hap larg zikalterve … Read More

Inter, si alternative (per janarin) e Murillo mendohet per Rhodolfo

27/01/2015, 1:09 |

Shume, teper lendime. Apo ndoshta nuk eshte e drejte themi teper?

Inter nuk pret dhe deshiron te marr menjehere Murillon, mbrojtesin kolumbian te Granada (qe megjithate do te jete zikalter ne vere). Kontakte ne vazhdim mes paleve.

Read More