Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Rilindje

Corriere – Rilindja e Interit: ja te gjitha arsyet!

06/04/2018, 12:06 |

Corriere dello Sport ne faqet e saj sot ka analizuar “rilindjen” e Interit dhe ka nenvizuar disa pika kyce te saj.

Zikalterit kane shkelqyer edhe ndaj Milanit edhe pse mungoi fitorja aq shume e deshiruar.

Por jo vetem mekanizmat e … Read More