Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

rinovim

Gazzetta dello Sport – Kaq pak e ndan Icardin nga rinovimi me Interin. Ka nje hapje nga ana…

23/01/2015, 16:32 |

Perpara se te nisej per ne Londer, Piero Ausilio ka punuar pak edhe me Icardin per tratativen per rinovimin e kontrates me te.

Sipas Gazzetta dello Sport, oferta e Interit eshte ngjitur deri ne 2,5 milion … Read More

Corriere – Icardi, takim pozitiv. Gati per rinovimin…

01/11/2014, 13:25 |

Nuk duhet te kete me ndonje problem sa i perket rinovimit te kontrates.

Mauro Icardi dhe Inter, do te vazhdojne se bashku dhe takimi i te merkures mes paleve ka qene pozitiv. Tratativa eshte ne nje … Read More

Inter: Eshte kohe rinovimesh. I pari do te jete Kovacic, me pas nje rinovim i shpejte me…

31/10/2014, 15:37 |

Brenda muajt Nentor pritet qe ne shtepine Inter te behen disa rinovime kontratash shume te rendesishme.

I pari qe ka arritur marveshjen (flitet per nje kontrate deri ne 2019) eshte, sipas Corriere dello Sport, Mateo Kovacic. … Read More

Inter-Alvarez, gjithmone e me afer rinovimi deri ne vitin…

07/01/2014, 17:43 |

Nisja shume e mire e sezonit si protagnoist tek Interi nga Ricky Alvarez po shtyn zikalterit qe ti rinovojne kontraten atij.

Ne fakt, sipas asaj qe thote TMW, Alvarez dhe Inter jane shume afer rinovimit te … Read More