Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

rinovimi

Gazzetta – Miranda, e ardhmja eshte akoma te Interi: rinovimi pas Boterorit?

05/07/2018, 9:06 |

E ardhmja e Joao Miranda duket te jete akoma te Interi.

Edhe pse rinovimi i kontrates mund te pres, me shume mundesi deri ne gjysmen e dyte te korrikut pra pas finales se Boterorit te cilin ai shpreson ta luaj … Read More

Inter, deshire per te rinovuar me Icardin: palet do te takohen shume shpejt. Wanda kerkon…

04/07/2018, 8:56 |

Ne programet e drejtorit sportiv Piero Ausilio eshte edhe tratativa per rinovimin e kontrates se Mauro Icardit.

Nga java e ardhshme, me 9 korrik Interi do te jete ne Appiano Gentile dhe cdo moment mund te jete i duhuri. Pasi … Read More

Agjenti i Skriniar: “Rinovimi? Do te nenshkruajme shume shpejt!” Nderkohe eshte refuzuar…

21/06/2018, 23:32 |

Ka qene nje dite e gjate sot per Interin me takime te shumta per merkaton.

Nje prej tyre ka qene edhe per rinovimin e Milan Skriniar, me agjentin e lojtarit qe sot ka qene i pranishem ne zyret e klubit.

Read More

Sky – Miranda ne skadence pas nje viti, por Inter deshiron ta mbaj dhe…

18/06/2018, 0:01 |

Joao Miranda ka qene nje lojtar kyc te Interi qe prej ardhjes se tij ne Milano.

Edhe pse ekipi dhe shoket e repartit shpesh nuk kane qene ne lartesine e tij, kjo nuk e ka penguar ate qe te tregoj … Read More

Spalletti: “Ja cfare ndodh nese Icardi largohet. Rinovimi im, De Vrij, Martinez e Asamoah…”

27/05/2018, 20:29 |

I intervistuar gjate nje eventi te mbajtur ne Firenze, trajneri i Interit, Luciano Spalletti eshte ndalur duke folur per gazetaret.

Qe nga Interi e deri te ardhmja e Mauro Icardit, duke kaluar edhe neper momentin e Kombetares Italiane, keto jane … Read More

Gazzetta dello Sport – Miranda, Ausilio po punon per rinovimin e kontrates. Braziliani…

25/05/2018, 14:10 |

“Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio eshte duke punuar edhe per rinovimin e Joao Miranda”

Keshtu shkruan sot Gazzetta dello Sport qe thote se Ausilio po punon rreth nje rinovimi eventual te kontrates se mbrojtesit brazilian qe skadon ne 2019.

Read More

Sky Sport – Icardi, vjen edhe rinovimi: 5,5 milione ne sezon

19/09/2016, 21:05 |

Pasi qe ka vendosur ndeshjen kunder Pescaras me nje dopiete dhe ka udhehequr drejt permbysjes kunder Juves me nje gol dhe nje assist, Mauro Icardi pritet qe se shpejti te firmos rinovimin me Interin.

Keshtu shpjegon gazetari … Read More

Ausilio-Suning, takim per rinovimin. Asnje problem dhe se shpejti…

29/08/2016, 23:37 |

Kontrata e tij skadon ne 2017, por puna e zhvilluar nga Piero Ausilio – sidomos kur klubi nuk ka qene ne ditet me te mira – eshte vleresuar dhe tani edhe pronaret e rinj duken te gatshem per te … Read More

Icardi-Inter, klauzole prej 110 milione euro dhe page me te madhe: detajet e rinovimit

20/08/2016, 23:34 |

Serish se bashku, akoma se bashku.

Inter dhe Mauro Icardi nuk thone lamtumire. Te pakten per tani. Ish-lojtari i Sampdorias eshte kapiten, klubi e ka deklaruar gjithmone te pashitshem. Pavaresisht interesimit te Napolit te De Laurentiis. Tani e … Read More

Sky – Icardi, marreveshje per rinovimin: 5 milione euro ne sezon. Do te jete lojtari me…

20/08/2016, 15:36 |

Arrin nje lajm i rendesishem sa i perket situates Mauro Icardi.

Eshte gjetur marreveshja per rinovimin e kontrates, lojtari do te nenshkruaj deri me 2021 dhe do te marr 5 milione euro ne vit me bonuse tjera. … Read More

Sky – Interi refuzon 60 milionet per Icardin nga Napoli. Gati rinovimi me 5 milione euro ne sezon

12/08/2016, 23:52 |

Arrijne te reja te rendesishme mbi rinovimin e Mauro Icardit.

Sky Sport raporton se Piero Ausilio ka takuar dje perfaqesuesit e lojtarit argjentinas. Ne tavoline ka qene e ardhmja e tij te Interi dhe kontrata per t’u … Read More

Corriere della Sera – Fillojne tratativat per rinovimin e Mancinit? Ka nje rryme pro-De Boer por tekniku

07/08/2016, 1:44 |

Fillohet te flitet per rinovimin e Roberto Mancinit.

Sic raporton Corriere della Sera, po diskutohen detaje me pronesine indo-kineze, por pas paknaqesive te diteve te kaluara duket se tratativa mund te filloj qetesisht.

Per te … Read More

Inter-Icardi, se shpejti takimi per te biseduar rreth rinovimit

02/08/2016, 21:41 |

Operacione ne hyrje dhe ne dalje, Interi leviz per te perfocuar ekipin e Roberto Mancinit.

Nje ekip ne te cilin do te jete edhe Mauro Icardi. Sulmuesi argjentinas, i lidhur me Napolin ne javet e fundit, do te … Read More

Zhang, se shpejti takim me Mancinin: rinovimi dhe merkato…

27/06/2016, 17:55 |

Axhende plot me impenjime per aksionarin e ri te mazhorances te Interit Zhang Jindong, ne Milano per te zyrtarizuar kalimin e pronesise se klubit zikalter.

Pasi eshte takar me presidentit e Serie A, Maurizio Beretta, presidenti i … Read More