Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

rinovimi

Calciomercato – Icardi-Ausilio, takim brenda javes…

22/02/2015, 0:43 |

Pas disa ditesh mund te shkruhet nje kapitull i ri ne historine lidhur me rinovimin e Mauro Icardi.

Sipas Calciomercato, Inter ka programuar nje takim me lojtarin dhe agjentin Abian Morano ne mes te javes se ardhshme … Read More

Gazzetta – Kovacic ka rinovuar deri ne 2019: Asnje klauzole. Ai do te jete…

02/12/2014, 15:04 |

U tha u be. Sipas Gazzetta dello Sport, pas muajsh te tere tratativash eshte mbyllur keshtu ceshtja e rinovimit te Mateo Kovacic. Numri 10 i zikalterve ne fakt ka firmosur rinovimin e kontrates deri ne 2019 dhe eshte … Read More