Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

robin van persie

Ne Angli te sigurt: “Van Persie, lamtumire United: tani eshte Inter, e therret Mancini”

12/04/2015, 22:13 |

Disa dashuri nuk perfundojne dhe ne Angli jane me se te bindur. Behet fjale per Robin van Persie dhe Roberto Mancini, shume afer ne 2012, para se holandezi te bashkohej me Sir Alex Ferguson tek Manchester United.

Sot per … Read More

Ne Itali nuk beson askush, ne Angli insistojne: Interi pas Van Persie!

29/11/2014, 19:06 |

Ne Angli insistojne: Robin van Persie eshte ne shenjestren e Inter.

Kete kishin shkruar dje gazetat angleze dhe e perserite sot Daily Express qe flet edhe per burimet italiane. Sipas burimeve te brendshme zikalterit jane te gatshem te … Read More