Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Rodriguez

Nga Rodriguez deri te Berardi, ja kë po e ndjek Interi

06/04/2017, 12:59 |

Interi tashmë ka filluar përgatitjet për merkaton e radhës. Përveç një mbrojtësi qendror, nga Manolas te De Vrij e deri tek Van Dijk, klubi zikaltër është në kërkim edhe të një mbrojtësi të krahut të majtë dhe një … Read More

Mbrojtja, kush vjen e kush iken. Pioli apo Conte? Manolas dhe Rodriguez te sigurte, De Vrij…

28/03/2017, 9:54 |

Mbrojtja e 2017-2018 do te niset nga pika e palevizhshme ne Interin aktual: Joao Miranda.

Edhe Medel, D’Ambrosio dhe Ansaldi jane konfirmuar per sezonin e ri. Nderkohe te tjeret jane ne dyshim duke u nisur nga … Read More

Mbrojtja 2017/2018: kantier i hapur ne shtepine Inter. Drejtuesit zikalter…

09/03/2017, 11:57 |

Mbrojtja do te jete reprati qe do te investohet me shume nga drejtuesit zikalter ne merkaton e veres.

Drejtori sportiv Piero Ausilio dhe CFO, Gardini (te dy ne pritje te rinovimit te kontratave) do te nderhyrjne … Read More

Gazzetta – Rodriguez deshiron Interin: po negociohet me Wolfsburg!

14/02/2017, 12:14 |

“Dje agjentet e Ricardo Rodriguez kane bere nje vizite ne Milano per te takuar Ausilion”.

Kete gje e konfirmon La Gazzetta dello Sport ne numrin e saj te perditshem e cila shkruan se zviceriani eshte … Read More

TMW – Ricardo Rodriguez ka thene ‘po’: deshiron vetem Interin!

07/02/2017, 13:08 |

Ricardo Rodriguez eshte gjithmone e me afer Interit.

Mbrojtesi i majte ka vendosur te ndryshoje skuader ne qershorin e ardhshem dhe ka zgjedhur keshtu zikalterit. Rodriguez ne fakt ka refuzuar me pare PSG dhe Arsenal dhe … Read More

Suning, cfare goditjesh: Oblak per Handa nese largohet. Nga Alexis te Verrati: te medhenjte ne shenjester!

24/01/2017, 17:56 |

Te gjithe konfirmojne: Suning, ne vere, do te ndertoje nje Inter te madh.

Gjithcka do te filloje nga mbrojtja. “Prioriteti eshte te meret nje mbrojtes krahu teper i forte, me mire nese eshte i majte – … Read More

Santon-Espanyol, Miangue-Cagliari: Interi po mendon per Rodriguez qe ne janar? Ranocchia…

19/01/2017, 12:25 |

Mund te kete te reja per sa i perket te ardhmes se afer te Santon. Mbrojtesi i krahut po kerkohet me ngulm nga Espanyol, skuader e cila kohe me pare mori Coutinhon ne huazim.

Nese SantonRead More

Inter, Ricardo Rodriguez futet ne gare dhe parakalon Darmian dhe Criscito: ka hapje nga Wolfsburg…

04/01/2017, 11:35 |

Ricardo Rodriguez futet ne gare si nje kandidature e forte per krahun e majte. Jo me nje nga marshimet e tij klasike, por ne preferencat e Interit per sa i perket nje perforcimi te mundshem ne ate rol, ku … Read More

Inter, rikthehet ne mode emri i Ricardo Rodriguez per krahun e majte: sfide me Milanin!

12/11/2016, 12:52 |

Edhe pse heret, per merkaton e Interit dhe Milanin ka nisur te flitet qe tani.

Dy skuadrat jane ato me aktivet ne merkato dhe ne janar, sipas asaj qe thote Gianluca Di Marzio, do te kete … Read More