Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

romero

Duda, Toure dhe… Raiola: te rejat e fundit nga merkato e Inter

28/05/2015, 23:28 |

I intervistuat ne lidhje me ‘Calcio € Mercato’ ne SportItalia, Alfredo Pedulla ka bere nje permbledhje mbi emrat qe ndiqen nga Inter, duke nisur nga vizita e agjentit Mino Raiola ne Appiano.

Zikalterve i jane propozuar lojtaret si Kasami dhe Romero, por … Read More

Raiola ofron Kasamin? Jo, aspak e vertete. Ai dje i ofroi Auslios…

28/05/2015, 16:56 |

Dje u perfol se Raiola i kishte ofruar Interit lojtarin me origjine shqiptare te Olimpiakosit, Pajtim Kasami, por ky lajm duket se nuk eshte i vertete. Pjeserisht.

Pjeserisht sepse Raiola i ka ofruar Interit nje lojtar … Read More

Romero, tani per tani vetem nje sondazh nga Inter

24/03/2015, 1:11 |

Sergio Romero eshte ne skadence kontrate me Sampdorian.

Dhe ka vendosur qe te kete nje eksperience te re edhe sepse klubi i Ferrero ka ide tjera per te ardhmen. Ne janar ka pasur sirena angleze, me shume … Read More