Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

rondon

Sky Sport UK – Interi eshte hedhur ne sulm per sulmuesin e WBA: gati oferta!

23/05/2018, 21:27 |

Duket se nuk do te jete aspak nje vere e lehte per Interin nese marrim parasysh te gjithe zerat e merkatos perreth zikalterve. 

Nuk mjafton vetem pikepyetja mbi Joao Cancelon dhe Rafinha Alcantara qe Interi nuk po arrin ti bleje … Read More

Inter-Rondon, vetem kontakte informale. Konkurrenca…

28/11/2013, 15:37 |

Portali La Verdad flet per situaten e Salomon Rondon, qe do te rihyje sonte ne fushe me Rubin Kazan-in ne Europa League mbas demtimit ne kembe. Lojtari nga Venezuela pelqehet shume nga disa ekipe europiane dhe eshte kontaktuar … Read More