Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

rrogat

Inter, ja rrogat e te gjithe lojtareve: Nga Icardi tek Miangue…

07/09/2016, 9:57 |

Gazzetta dello Sport sot ka publikuar ne numrin e saj te perditshem te gjitha rrogat qe lojtaret e Serie A marin dhe skadencat e kontratave. Juventusi eshte klubi qe shpenzon me shume ne kete klasifikim me 985 milione … Read More

Te gjitha rrogat e lojtareve te Inter: Vidic me i paguari, nderkohe me i ‘varferi’ eshte…

10/09/2014, 17:35 |

Thohir po punon per te blinduar Kovacic dhe Icardin deri ne 2019, te cilet kane nje rroge relativisht me te ulet sec marin shoket e tyre neper bote nese llogarit talentin.

Por le ti hedhim nje … Read More