Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Rudiger

Po lind Interi i Spalletit: baza do te jete 4-2-3-1. Endrra e vertete mbetet Di Maria. Ndersa Perisic…

15/06/2017, 9:30 |

Dje fjalet e Luciano Spalletit ne konferencen per shtyp kane prekur edhe tema taktike, me 4-2-3-1 qe duhet te jete baza ku do te ndertohet Interi i ri. Ne kete sens, Gazzetta dello Sport ka provuar te imagjinoje … Read More

Rudiger eshte i Interit: dje eshte gjetur marreveshja, zyrtare behet ne korrik. Nainggolan…

14/06/2017, 10:56 |

Gjithcka e bere per Antonio Rudiger. Sipas Corriere dello Sport, Interi dhe Roma kane gjetur dje marreveshjen per transferimin e gjermanit ne Milano (romanet jo me kot dje kane blere e zyrtarizuar mbrojtesin Moreno).

Kerkesa fillestare … Read More