Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Rusi 2018

E FUNDIT – Argjentina, ja lista e te para grumbulluarve per Boteror: eshte vendosur, Icardi…

14/04/2018, 16:46 |

Jorge Sampaoli duket se e ka mare vendimin e tij: kapiteni i Interit, Mauro Icardi nuk do te luaje ne Boterorin e Rusise.

Tranjeri i Argjentines ka perpiluar listen me 35 lojtaret e para-grumbulluar per Boterorin e Rusise 2018.

Sipas … Read More

Speciale – Nga Oriali tek Palacio: A e dini qe prej 1982 ka gjithmone nje Interist ne finale te boterorit?

06/03/2018, 22:39 |

Tani qe po afrohet boterori, te shumta jane temat qe hapen cdo dite per kompeticionin qe enderron cdo lojtar qe femije, por ka nje te dhene teper speciale per Interistat ne lidhje me boterorin e kombetareve qe ben aq shume … Read More

Kombetaret – Jane 13 lojtaret e Interit te grumbulluar per eleminatoret e Rusi 2018

08/11/2016, 10:50 |

Eshte 13 lojtaret e Interit te cilet jane grumbulluar me kombetaret respektive keto dy jave.

Bie ne sy nder te tjera edhe grumbullimi i Assane Gnoukouri dhe Eloge Yao, te dy te grumbulluar per miqesoren e … Read More