Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

sagna

GdS – Ultimatum per Sagna: kjo eshte situata

25/03/2014, 11:10 |

Bacary Sagna i largohet dhe i afrohet Interit. Dite pas dite skenaret ndryshojne. Gazzetta dello Sport perditeson situaten: “Historia eshte e njohur: nepermjet drejtorit sportiv Piero Ausilio, Erick Thohir ka vene prej kohesh ne shenjester lojtarin e krahut … Read More

Ja oferta e Interit per Bacary Sagna

17/03/2014, 16:16 |

Inter eshte shume aktiv ne merkato, dhe mbi te gjitha po mundohet te shfrytezoje rastet me parameter zero ne lidhje me lojtare te rendesishem.

Shoqeria zikalter ja ka dale te marre mbrojtesin e Manchester United Nemanja … Read More

Sagna-Inter, zikaltrit jane duke pritur nje sinjal. Ausilio, kontakte te vazhdueshme me menaxherin. Ne rast lamtumire…

06/03/2014, 17:09 |

“Nuk kemi kushte apo afate. Pergjigja do te vij natyrisht pa presione. Interi eshte duke pritur nje sinjal nga Sagna, por nuk deshiron te shtyje se tepermi. Di qe lojtari i krahut eshte ne nje udhekryq: te rinovoje … Read More

Vidic, eshte bere: ja dhe firma! Tashme punohet per Sagna dhe Obi Mikel: Ausilio…

27/02/2014, 16:08 |

Inter format Premier League. Eshte bere per Nemanja Vidic, tashme punohet per goditjet Bacary Sagna dhe John Obi Mikel. Keto jane levizjet e nxehta te merkatos zikalter, me Piero Ausilion ne krye per te ndertuar nje skuader kompetitive … Read More

Di Marzio: “Inter-Eto’o, keni kujdes. Sagna, se shpejti pergjigja…”

27/02/2014, 0:14 |

Gjate emisionit “Speciale Calciomercato”, eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio ka bere nje permbledhje per merkaton e Interit. Me poshte keni deklaratat e tij per lojtaret me te nxehte si dhe per rikthime te bujshme:

PATRICE … Read More