Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Sala

Kryebashkiaku i Milanos: “Pa ofendim, por Interi ka pronare me solide se Milan. Ja pse e them kete…”

31/05/2018, 23:42 |

“Pa ofendime, por shihet edhe te faktet, Interi ka nje pronesi me solide kurse Milani eshte ne nje situate objektivisht me te veshtire”.

Keto jane fjalet e kryebashkiakut te Milano, Giuseppe Sala, kur ka folur rreth pronareve kinez te skuadrave … Read More

Gazzetta – Stadiumi, Zhang-Sala: Projekti Inter prej 150 milione eurosh!

30/06/2016, 9:55 |

Delegacioni Suning, me ne krye Zhang Jindong eshte larguar sot nga Milano, po ashtu edhe si Erick Thohir.

“Dje ka pasur nje takim me kryebashkiakun Beppe Sala dhe ka sherbyer per njohjen reciproke te tyre – … Read More