Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

salah

Gazzetta – Mbetet gjalle pista Salah. Shaqiri? Cmimi…

31/12/2014, 12:27 |

Piero Ausilio vazhdon te punoj shume per t’i sjellur Mancinit dy sulmuesit e krahut qe ka kerkuar per te derguar ne fushen Interin e tij me nje 4-2-3-1. Gazzetta dello Sport ilustron alternativat aktuale te Lavezzi dhe Podolski qe jane dy emrat e pare … Read More

Gazzetta – Salah, Chelsea pranon kushtet e Inter…

30/12/2014, 11:44 |

“Dje shoqeruesit e Mohamed Salah kane takuar Chelsean qe nga ana e vet eshte hapur per huazim e 18 muajve me te drejte blerje per 12 milion euro. Dhe lojtari – duke pare veshtiresit per Lavezzin – nuk eshte domosdoshmerisht … Read More

Inter, mision londinez: neser takim per Salah…

26/12/2014, 18:59 |

Agjende e dendur ajo e Piero Ausilios, drejtorit sportiv te Interit ne mision-merkato ne Londer:

Ausilio pervec qe po mban gjalle pisten qe con tek Lukas Podolski, do te provoj edhe per Mohamed Salah te Chelsea. Neser ne oren 11:00, … Read More

Sky – Alternativa e Cercit eshte Salah. Nese nuk ka shitje, vetem huazime. Icardi dhe Guarin…

23/12/2014, 15:46 |

Cerci, por jo vetem.

Nuk do te jete e lehte per ta transferuar nga Atletico. Mancini ka deklaruar qe mund te jete ai, sulmuesi qe kerkon, por kjo nuk mjafton per ta sjell ne Milano dhe keshtu shoqeria … Read More

Cerci, derby me Milanin. Salah, rriten mundesite e listes i shtohet Perisic. Shume shpejt…

23/12/2014, 14:37 |

Me krahe fluturohet. Dhe Mancini deshiron qe t’i jap krahe Interit te tij. Per kete arsye pjesa me e madhe e vemendjes eshte e perqendruar tek merkato e janarit, nga ku duhet te vijne dy lojtaret e krahut, … Read More

Sportmediaset – Inter flet me nje agjent te FIFA per Januzaj. Sa i perket Salah, Cerci dhe medianon…

16/12/2014, 19:56 |

Flitet per merkaton ne studiot e Sportmediaset dhe natyrisht edhe per ate te Inter. Gjithcka nis nga fjalet e Mancinit, qe pas ndeshjes me Veronen ka qene i qarte: nevojiten sulmues krahu, dhe te vetdijshem per limitet e … Read More

Inter, prioritet Salah. Ai deshiron te largohet dhe tani…

07/12/2014, 15:22 |

Inter shenjestron nje sulmues krahu per janarin.

Pelqehet shume Salah i Chelseat dhe sipas Daily Star nga ambientet afer lojtarit vullneti i egjiptianit eshte qe te largohet nga Londra per shkak te minutazhit te pakte qe i eshte … Read More

Nga Anglia – Salah deshiron te largohet, tani Inter shpreson…

06/12/2014, 23:38 |

Akoma ne pankine ne ndeshjen kunder Newcastle ku Chelsea i tij humb dhe tani Mohamed Salah ka humbur durimin dhe deshiron te largohet nga Londra ne huazim.

Ashtu sic shkruan tabloidi Daily Star pavaresisht qellimit te Jose Mourinho … Read More

Do te vije nga Mourinho sulmuesi i krahut per Mancinin?

01/12/2014, 18:10 |

Sipas asaj qe thote Ticinoonline, mund te vije nje ndihme per Mancinin pikerisht nga Jose Mourinho, ish tranjeri i Interit i cili eshte ne drejtim te Chelseas.

Sipas zerave ne Londer, ne fakt, Special One i … Read More

Tuttosport – Salah, Mou provon per huazimin. Dhe me Mancinin…

16/11/2014, 17:20 |

Emer i ri, por jo edhe shume, per merkaton e Inter. Me ndihmen e Jose Mourinhos.

Chelsea duket e gatshme qe ta shes ne huazim egjiptianin Mohamed Salah pasi qe ne veren e kaluar shoqeria zikalter … Read More