Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

salcedo

Salcedo-Inter, gjithcka e kryer! Huazim me te drejte blerje dhe shume para te kursyera: detajet

08/07/2018, 14:36 |

Gazzetta dello Sport sot flet per Eddy Salcedon, sulmuesin tjeter i cili do te arrij te Interi.

Gazeta e madhe italiane thekson se sulmuesi vjen te Interi me 1 vit “vonese” duke qene se duhej te transferohej te Interi merkaton … Read More

Salcedo, gjithcka ok. Gagliardini drejt rinovimit. Dimarco afer…

06/07/2018, 22:01 |

Ka qene nje e premte me takime ne zyrat e Interit.

Fillimisht ne zyrat zikalter eshte paraqitur Roberto Gagliardini i shoqeruar nga agjenti i tij Beppe Riso.

Se bashku me mesfushorin zikalter, raporton kanali satelitor Sky Sport, dirigjentet e Interit … Read More

Merkato, Bastoni nenshkruan me Interin por jo vetem: te zikalterit vjen edhe…

28/06/2018, 22:58 |

Alessandro Bastoni tashme eshte nje lojtar i Interit.

Mbrojtesi i ri sot ka nenshkruar kontraten e tij me Interin dhe eshte transferuar ne Milano nga Atalanta.

Djaloshi eshte intervistuar nga SportItalia pas nenshkrimit te kontrates duke shprehur lumturine por … Read More

CdS – Radu-Valietti largohen per 13 milione. Salcedo-Serpe te Interi, Emmers dhe Pinamonti…

15/06/2018, 16:35 |

Radu dhe Valietti te Genoa per nje total prej gati 13 milione euro dhe me te drejte ri-blerje.

Kete konfirmon gazeta romane Corriere dello Sport qe pastaj thekson perfshirjen ne tratative edhe te kartoneve te Eddy Salcedo dhe Laurens Serpe … Read More