Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Sampdoria

Inter, emer i ri nga Sampdoria. Tek dorianet do te shkoje Pinamonti dhe Nagatomo?

15/03/2018, 13:21 |

Mesfushori i Sampdorias mund te jete xholi i Spallettit tek skuadra e tij sezonin e ardhshem.

Interi po mendon per fushen dhe per ndeshjen e ardhshme te dielen ndaj Sampdorias, por me klubin dorian mund te kete marreveshje te tejra … Read More

Lucas Torreira, ja oferta e majme e Interit e refuzuar nga Sampdoria ne janar!

01/03/2018, 15:34 |

Shpesh here ndodh qe vetem pasi te kete mbaruar nje dritare merkatoje, ne pah te dalin oferta te ndryshme qe klubet bejne per lojtare te skuadrave te tjera.

I njejti rast eshte edhe ai i Lucas Torreira, qe ka shkelqyer … Read More

Corriere – Juventusi mbi Schick, por Ferrero preferon Interin

17/05/2017, 10:45 |

Interi vazhdon te shtyje per Patrik Schick, gjithmone me nje sy hapur nga Juventusi qe po pret momentin e duhur per te nderhyre ne tratative.

“Ferrero eshte i orientuar te favorizoje klubin zikalter, qe eshte teper … Read More

Inter: sot Santon shkon tek Napoli. Dodo po has veshtiresi per kalimin tek Samp sepse…

18/07/2016, 9:49 |

Ne diten e sotme, me shume mundesi, do te kete nje kontakt final ndermjet Interit dhe Napolit per te mbyllur detajet e shitjes se Santon dhe me Sampdorian per ate te Dodo.

Braziliani nuk po ka … Read More

Rishikim Inter-Sampdoria – Alarm në mesfushë. Rikthehemi tek 4-2-3-1 me Palacio, Eder dhe Perisic pas Icardit?

20/02/2016, 9:18 |

Rikthim apo krizë? Roberto Mancini gjendet përpara kësaj situate pikërisht kundër të shkuarës së tij aq të dashur, Sampdorias. Kështu është jeta. Në Meazza do të jenë edhe Mourinho dhe Ronaldo: e shkuara e madhe që do ta … Read More

Rishikim, Sampdoria – Inter: Jashtë apo brenda. Mancini ndoshta e ka mundësinë e fundit për Evropën. Shaqiri është, por edhe Brozovic.

22/03/2015, 10:30 |

Jashtë Europa League, jashtë Kupës së Italisë dhe një distancë e konsiderueshme nga vendi i tretë. Interit nuk i mbetet asgjë tjetër pos të tentoj ta përmbyll pozitivisht këtë sezon dhe të mundohet ta arrijë vendin e gjashtë, … Read More

Kupa e Italise: Sot Interi do te mare vesh kundershtarin e 1/8: Do te jete nje ndermjet…

04/12/2014, 15:02 |

Do te luhet sot ne Marassi ndeshja e cila do te nxjerre kundershtarin e Interit ne 1/8 e Kupes se Italise.

Sampdoria dhe Bresica do te ndeshen mes tyre per te fituar nje vend ne raundin … Read More