Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

samuel

Sky – Per nje Stankovic qe do te largohet, dy te senatore te tjere do te rinovojne

11/06/2013, 19:38 |

Sipas Sky Sport 24, ne reportazhin e pak minutave me pare, konfirmohet se Dejan Stankovic do te largohet, por sipas medias Italiane dy senatore te tjere te Interit do te rinovojne kontraten me zikalterit.

Dejan Stankovic sic eshte perfolur keto … Read More

Sky – Takim Branca-Moratti. Ekipi, dy rinovime, blerjet dhe sulmuesi…

11/06/2013, 19:32 |

Direkt nga Sky Sport 24, Matteo Barzaghi komunikon per nje takim ne zyrat e Interit mes Branca, Ausilio dhe Moratti. Nje takim merkatoje qe ka zgjatur rreth 1 ore, ku eshte folur per skuadren qe do te marre … Read More

Sky – Inter riniset nga tre: Palacio, Kovacic, dhe Mazzarri do qe…

05/06/2013, 13:00 |

Rinisje nga tre. Walter Mazzarri eshte gati per aventuren e tij te re zikalter. Pervec situatave te paparashikuara te koheve te fundit, tekniku i ri interist do te prezantohet ne Pinetina neser dhe gjithcka do te filloje te … Read More

GdS – Syte mbi Lulic dhe Barrientos. Ne qofte se largohet Guarin…

05/06/2013, 11:25 |

Sic raporton Gazzetta dello Sport, per momentin Walter Mazzarri ka kerkuar vetem nje lojtar: Camillo Zuniga. Por problemi vjen nga presidenti i Napolit qe e ka quajtur te pashitshem, por e verteta eshte qe Benitez do ta vleresoje … Read More