Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

sanchez

Ausilio dhe Sabatini pelqejne shume Davinson Sanchez. Ajax kerkon cmendurine prej 50 milion eurosh, por Interi…

01/07/2017, 10:10 |

Shume emra xhirojne ne shtepine Inter per kete dritare transferimesh.

Por nder shume kandidaturash te nivelit te larte, ka edhe nje new entry, nje emer i ri per repartin mbrojtes: Davinson Sanchez i Ajax. Mbrojtesi i … Read More

Suning, cfare goditjesh: Oblak per Handa nese largohet. Nga Alexis te Verrati: te medhenjte ne shenjester!

24/01/2017, 17:56 |

Te gjithe konfirmojne: Suning, ne vere, do te ndertoje nje Inter te madh.

Gjithcka do te filloje nga mbrojtja. “Prioriteti eshte te meret nje mbrojtes krahu teper i forte, me mire nese eshte i majte – … Read More

Corriere – 150 milione euro dhurate Interistave ne vere: nga Sanchez te Oblak, nga Verrati tek James…

29/12/2016, 13:21 |

“Njeqind e pesedhjete milione euro: ja shifra qe Suning eshte gati te investoje ne merkato ne veren e ardhshme per te perforcuar Interin”.

Kete gje e zbulon sot Corriere dello Sport e cila shton me pas: … Read More

SportMediaset: “Branca rikthehet tek pista Sanchez. Barcelona kerkon…”

15/07/2013, 0:46 |

Sipas Paolo Bargiggia Interi kerkon nje emer te ‘vjeter’ ne merkato, nje emer qe tashme dukej si i harruar dhe i braktisur.

Gazetari i SportMediaset ne fakt ka zbuluar nepermjet profilit te tij Twitter qe … Read More

Ne Spanje: “Interi mbi Sanchez: Tani El Nino thote po!”

09/06/2013, 16:43 |

Vjen ne mode emri i Alexis Sanchez per Interin. Per kete ceshtje flitet ne spanje ku portali Spanjol fichajes.net, gjithmone shume i kujdeshem me levizjet e merkatos ne La Liga, shkruan se obiektivi i pare per kete merkato … Read More